Man man man. Even goed opletten als je een goede reden zoekt om voor vandaag het internet af te sluiten en morgen weer eens te kijken of er iets 'normalers' op staat. Merlijn Passier maakt het programma Merlijn en de Nachtbrakers op Brabant+ en in dat programma gaat hij op zoek naar wat er allemaal in Brabant aan de hand is als iedereen ligt te slapen in cafe Het Mandje.
En voor het programma was hij op bezoek bij Kevin. Tenminste, zonder masker heet hij Kevin, maar als hij zijn masker op heeft wil hij Ranger worden genoemd. En Kevin host die avond een zogenaamde 'pup social'. Dat is een feestje waar 'puppy players' samenkomen om met elkaar te stoeien, in de ballenbak te spelen en achter speeltjes aan te rennen. De deelnemers hebben allemaal een hondenmasker op en sommige zijn helemaal verkleed in een hondenpak. Er zijn ook mensen, zoals Kevin, die lopen met ontbloot bovenlijf en een tuigje met halsketting.
Laten we beginnen met de vraag die bij veel mensen als eerste opkomt: is dit een seksfeest?
“Zeker niet,” zegt Kevin resoluut. “Puppy play kan een seksueel element hebben, maar op een bijeenkomst als deze is dat totaal niet aan de orde. Hier draait het om samen spelen en ontspannen. Voor seks moet je echt in een heel andere mindset zitten.”
We snappen dat we je zintuigen genoeg hebben geprikkeld en dat je wilt kijken of dit misschien ook wel een hobby voor jou is. De hele aflevering van Merlijn en de Nachtbrakers kun je hier bekijken. Sterkte! (Beeld: Omroep Brabant)
Plaats reactie
0 reacties