Gewoon even zoals het is: doorgaans lopen wij niet echt warm voor mannen van middelbare leeftijd in een witte onderbroek waarvan ze zelfs bij de HEMA zouden zeggen: "Nee, dat kan echt niet." En toch hebben we het vandaag over zo'n man op deze webstek.
Dat heeft alles te maken met een actie die deze visserman en held zonder cape onderneemt. Hij heeft namelijk allerlei visjes in zijn net zitten, maar helaas ook een dolfijn. Enne, dat is weliswaar niet de bedoeling, maar wel een feit.
Je kunt natuurlijk denken: laat die Flipper lekker de rambam krijgen. Maar zo zit deze Temu-versie van Beau van Erven Dorens niet in elkaar. Deze man trekt gewoon z'n broek uit, plonst tussen de vis en redt dat beest. Als een baas! Petje af voor deze zeebonk en zijn heldendaad.
Plaats reactie
0 reacties