Dua Lipa is een volwaardige wereldartiest. Zo hoort ze bij de meest gestreamde artiesten ter wereld. Haar hit "Levitating" is een van de langst genoteerde nummers ooit in de Billboard Hot 100. Op Spotify heeft ze meer dan 70 miljoen maandelijkse luisteraars. Dan hoor je tot de top 20 wereldwijd. Ze is een meervoudige Grammy-winnares en haar tours Future Nostalgia Tour en nu de Radical Optimism Tour zijn wereldwijd uitverkocht.
Wij snappen het dus wel als jij als mannetje uit Elst, een dorp in de provincie Gelderland, ineens tijdens haar concert oog in oog met haar staat, dat je compleet dichtslaat. Wil die mooie dame ook nog met je praten en knuffelen. Dan ga je de komende maand echt nog niet onder de douche hoor! Via en via.
Dua Lipa zingt Scared to Be Lonely als verrassing tijdens tweede concert in Amsterdam
Geen tweede keer Bloed, zweet en tranen, Kom je even bij mij van Frans Bauer of Links Rechts van de Snollebollekes als verrassing tijdens het tweede concert van Dua Lipa in de Ziggo Dome in Amsterdam. Maar ze zong het nummer Scared to Be Lonely wat ze in 2017 uit heeft gebracht met de Nederlandse producer en DJ Martin Garrix.
Plaats reactie
0 reacties