Op dinsdagmiddag 1 april werd een 31-jarige man ernstig mishandeld op station Utrecht Centraal. En nu, dikke vette twee maanden later, is de politie ineens naarstig op zoek naar dit lichtgetinte duo met opscheercoupe en alle andere stereotype omschrijvingen die we inmiddels wel kunnen dromen als het gaat om wangedrag.
Goed, rond 16:30 uur op die dinsdagmiddag stapte een man uit de trein op station Utrecht Centraal. Op datzelfde moment wilden verschillende mensen, onder wie drie vrouwen, instappen terwijl de passagiers nog niet waren uitgestapt. De man trok daarop één van de vrouwen terug, waarna een korte ruzie ontstond waarbij schijnbaar een hoofddoek is losgetrokken. Volgens het latere slachtoffer gebeurde dit per ongeluk, en hij zou hiervoor ook direct zijn excuses hebben aangeboden. Maar goed, dat krijg je als mensen niet even normaal op hun beurt kunnen wachten bij het in- en uitstappen. Je weet wel: manieren.
Vermoedelijk heeft een van de vrouwen hierna iemand gebeld. Kort daarna kwamen namelijk twee gasten naar het slachtoffer toelopen en hebben hem geschopt en geslagen. En om het af te maken: nog even een roggel na.
Plaats reactie
0 reacties