Dus we zijn inmiddels bekend met het fenomeen sideshow? Mooi, door naar de volgende alinea. Mocht je geen idee hebben: notendop-uitleg. Sideshows zijn illegale straatevenementen waar gasten in snelle, krachtige, veelal gestolen auto’s donuts draaien, burn-outs doen en half uit het raam hangen om maar zoveel mogelijk aandacht te trekken, live voor de bezoekers en later nog een keer op sociale media.
Kwestie van een weg claimen, afzetten met auto’s en dan kan de show beginnen. En zoals dat dan gaat: gek is niet gek genoeg. Deelnemers en toeschouwers verzinnen steeds meer gekkigheid om “de show” naar een next level te tillen.
In het volgende geval koos men voor brandstof, dikke vlammen en daar vervolgens een burn-out doorheen maken. Visueel wel kicken, maar als je schoeisel dan ook in de hens vliegt, ligt ineens dáár alle focus op. Hete voeten, letterlijk. En niet alleen de gast met de brandende sneakers let hierdoor op niks anders meer; ook een andere toeschouwer heeft alleen oog voor de brandende schoenen. Terwijl je tijdens een sideshow toch ook echt de auto’s in de gaten moet houden. Zo bleek dan ook… Twee man tegen de vangrail, maar de brandende schoenen zijn wel gedoofd. Sterker nog: er mist er zelfs één.
Plaats reactie
0 reacties