Aan regisseur Roland Emmerich kun je wel overlaten om een rampenfilm te maken en daar zijn Independence Day en The Day After Tomorrow goede voorbeelden van. En daar gaat begin volgende jaar een nieuwe rampenfilm aan worden toegevoegd, namelijk Moonfall.
Acteurs in de film zijn onder andere Halle Berry, Patrick Wilson en Donald Sutherland en de film is gebaseerd op het gelijknamige boek van Jack McDevitt uit 1998. De trailer van de film is vandaag uitgekomen en belooft in ieder geval weer een paar spannende uren op het puntje van je stoel.
Het verhaal van Moonfall
Door een vreemde kracht wijkt de maan van zijn baan rond de aarde af en stevenen ze op elkaar af. Met nog maar een paar weken te gaan voor de vernietiging van de aarde denkt de voormalig astronaute Jo Fowler de oplossing te hebben gevonden. Ze wordt echter enkel geloofd door de astronaut Brian Harper en de samenzweringstheoreticus K.C. Houseman. Samen beginnen ze een laatste en ultieme missie in de ruimte om de aarde te redden.
Plaats reactie
0 reacties