Het bizarre nieuws van gister was toch wel dat de voormalige Japanse minister-president Shinzo Abe om het leven is gekomen na een aanslag die plaatsvond terwijl de beste man een speech aan het houden was in de stad Nara op het eiland Honsu.
Inmiddels gaat het verhaal dat de schutter een 41-jarige man uit Nara zou zijn. Tevens gaat men er vanuit dat hij een voormalig diender is in het Japanse leger. Eveneens weet men nu te melden dat er geschoten is met een zelfgemaakt vuurwapen. Verder was al bekend dat hij direct na de aanslag in aangehouden en dus vast zit.
In nieuwe beelden van de aanslag is te zien dat het eerste schot de voormalig minister-president mist. Het tweede schot raakte Shinzo Abe wel.
Plaats reactie
0 reacties