NEEEEE. NEEEEEEEE! NEEEEEHEEEEE! NEEEEEEE! NEEEEEE! Dat was zo’n beetje de reactie op onze redactie. Er is in België iemand geweest die een hele dikke Porsche heeft gekregen. Daar zou je instant blij van moeten worden. Om maar niet te zeggen: ‘fox wild’. Want als we die woorden bezigen, moeten we misschien voor de rechter komen, krijgen we een veroordeling aan de broek en komt de fiscus langs. Dus dat woord gebruiken we maar niet. Maar goed, terug naar die Porsche. Leuk modelletje, maar de kleur (knalroze) beviel niet helemaal. Dus heeft deze dame even iets leuks bedacht.
Ze wil namelijk helemaal geen auto met kleur. Ze wil een hele veilige Porsche. En wat is er nu veiliger dan wat lekker zacht tapijt erop? Ideaal voor bij een botsing waarvan je al wist dat die zou komen. Mevrouw TUTUCHIC heeft haar auto heerlijk ingepakt.
En dat is een partijtje zacht, jongen. Maar ook een partijtje zonde. Eén ding is waar: ze heeft een heel unieke auto.
Oh, en trouwens: we weten dat de Eiffeltoren op de achtergrond staat en dat dat Frankrijk is. Het gaat om de auto: die heeft een Belgisch kenteken. Verklaart ook meteen een hoop over de besluitvorming om je auto om te toveren tot een rijdend schaap dat van 0 naar 100 kan in amper 2,6 seconden. Via.
Plaats reactie
0 reacties