In Scottsdale, Arizona, hebben ze een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan het genre Love & Crime. Daar probeerde een stel midden in de nacht in te breken bij restaurant Mon Cheri, maar dat liep iets anders dan gepland. Want in plaats van snel wat buit te maken, besloten de twee om zich volledig over te geven aan de liefde — tussen de rode rozen, onder het oog van meerdere beveiligingscamera’s.
De eigenaar, Lexi Caliskan, zegt dat hij pas zes uur later ontdekte dat er was ingebroken. Toen hij de camerabeelden bekeek, zag hij niet alleen de inbraakpoging, maar ook hoe het verliefde duo het niet langer droog hield. “Waarschijnlijk kwam het door de sfeer,” zegt hij met een knipoog. “Het heet niet voor niets Mon Cheri — dat betekent ‘mijn liefste’.”
Het restaurant staat bekend als een van de mooiste van Scottsdale, vol bloemen, rozen en romantische verlichting. En dat was blijkbaar nét te veel verleiding voor Bonnie en Clyde van de liefde. De zwarte inbrekersbroeken gingen uit en de rest is – letterlijk – geschiedenis op video.
De politie onderzoekt de zaak en is nog altijd op zoek naar het stel. Van de beelden zijn alleen de minst gewaagde-fragmenten vrijgegeven, in de hoop dat iemand de hitsige inbrekers herkent. Tot die tijd kan de eigenaar er stiekem wel om lachen: “Ik geef ze toch een 10 voor passie. Alleen iets minder voor timing.”
Plaats reactie
0 reacties