Ze ging viral omdat ze nét níet geslaagd was. Tranen, teleurstelling en een pijnlijke 0,05 punt tekort. Maar Jade Speelman uit Flevoland heeft revanche genomen, en hoe. Na een herkansing is ze alsnog geslaagd voor haar havo. Met een 5,6 – dus hakken over de sloot, maar who cares? Diploma in the pocket.
Haar eerste video ging keihard: Jade, met ouders in de tuin, wachtend op het belletje van de mentor. Het oordeel? Niet geslaagd. 0,05 punt te weinig. Nederland keek massaal mee – de video werd meer dan 3 miljoen keer bekeken. Maar gelukkig mocht ze herkansen, en dus dook Jade opnieuw de boeken in.
Belletje dat Jade gezakt is en moet herkansen
Het duurde even, maar Jade is toch geslaagd
Fast forward naar deze week: exact dezelfde setting, opnieuw dat belletje. Alleen dit keer was het wél feest. De mentor had goed nieuws: Jade is geslaagd. Met een 5,6, maar dat maakt niet uit. Diploma is diploma.
Waar ken je Jade van?
Jade Speelman kennen sommigen misschien nog van het Junior Songfestival. Ze stond als 12-jarige met haar groep SH!NE in Rotterdam Ahoy met het nummer ‘A Million Little Things’. Inmiddels zingt ze het diploma-lied: ‘A Million Little Points’, maar genoeg voor de zomervakantie. Gefeliciteerd, Jade!
Plaats reactie
0 reacties