Russen staan erom bekend nogal heetgebakerd te zijn. De dames laten je gerust merken wat Slavisch temperament betekent en de heren (nou ja, heren) gaan liever meteen met elkaar op de vuist. Echte kerels laten zich de kaas niet van het brood eten. Ben je lastig op je motor of op je fiets, dan delen ze gewoon een paar klappen uit. Klaar ermee.
In de volgende beelden krijgen een fietser en een motorrijder het met elkaar aan de stok en slaan ze elkaar bijna de hersens in. Daarna schreeuwen ze nog wat naar elkaar, maar het verhaal krijgt uiteindelijk toch een onverwacht einde.
Nadat de motorrijder zijn paars-gele voertuig weer overeind heeft gezet en de fietser is weggereden, komen de twee elkaar later opnieuw tegen. Ze praten nog even na over hun akkefietje en eindigen uiteindelijk toch als vrienden. Zo kan het dus ook. Al raden we je nog steeds af om een Rus boos te maken. Gewoon, voor de zekerheid.
Plaats reactie
0 reacties