In Hanoi ging het even Hollywood action movie style toen een Mercedes achteruit de pomp in trapte. De bestuurder wilde z’n bolide netjes parkeren, maar verloor compleet de controle en ramde vol de installatie omver. Gevolg: een omgevallen pomp, fik en chaos, precies terwijl er twee motoren aan het tanken waren.
Een medewerker stond er pal naast en kreeg het gevaarte half over zich heen, maar wist zich gelukkig op tijd in veiligheid te brengen. Ook andere klanten, waaronder de motorrijders, zetten het op een lopen voordat het echt uit de hand liep. Toch liep een medewerker lichte brandwonden op en een vrouw een paar schaafwonden.
Het personeel greep snel in met brandblussers en wist zo te voorkomen dat de hele toko de lucht in ging. Uiteindelijk bleef de schade beperkt tot een gesloopte pomp, een motorfiets total loss, zwartgeblakerde bedrading én zo’n 3,5 miljoen dong aan cash die letterlijk in rook opging. Klinkt als een mega-claim, maar dat is ongeveer 112 euro en een paar cent. Al was dit niet het totaalbedrag; dat lag een stuk hoger.
Hoe dan ook, de Mercedes-rijder betaalt alles: van motoren tot pomp en de rest van de schade. Het tankstation zelf bleef opvallend chill en opende na het incident gewoon weer de deuren, alsof zo’n vuurzee daar dagelijkse kost is. Vietnam baby, daar werken dingen soms gewoon net even anders.
Plaats reactie
0 reacties