Het grote nadeel van social media is toch wel dat er dingen worden rondgestuurd waarvan je het echte verhaal niet weet. Zo gaan deze beelden op dit moment flink rond en staat er in het bijschrift de vraag of het artsen of ingenieurs zijn. Dat is natuurlijk sarcastisch bedoeld, want artsen hebben waarschijnlijk te weinig tijd om zo op straat een potje ruzie te gaan maken, terwijl ingenieurs toch echt liever bezig zijn met het maken van spullen, inplaats van slopen.
Dus zijn we zelf op onderzoek uitgegaan en kunnen je vertellen dat deze beelden uit de Duitse stad Leipzig afkomstig zijn. Echt waar! Kijk maar eens naar de taxi. Of iemand moet echt een ritje van duizenden kilometers achter de rug hebben. Maar dit schijnt dus te zien op de Eisenbahnstraße in Leipzig. Het loopt daar wel vaker uit de hand.
Zo was er op 14 mei 2024 een gevecht tussen meerdere mannen, waarbij een van de betrokkenen een machete gebruikt. Maar ook op 1 mei 2025 zijn 20 mannen slaags geraakt na een amateur-voetbalwedstrijd in Leipzig-Gronau. Er zouden toen messen zijn gebruikt, maar de politie kan dit niet bevestigen. En op maandagmiddag 5 mei 2025 was er ook een gewelddadige confrontatie in deze straat. Tijdens een ruzie tussen meerdere mannen zouden er meerdere schoten zijn gelost. Kortom, een beetje oppassen dus als je op deze straat in Leipzig loopt, het kan weleens uit de hand lopen.

Plaats reactie
0 reacties