Op social media gaan op dit moment schokkende beelden rond van een overval op een geldtransport in het Britse Newport. De video laat zien hoe een groep mannen op klaarlichte dag toeslaat bij een geldwagen van beveiligingsbedrijf G4S. De overval vond plaats op maandag 2 juni rond 15:20 uur op het Reevesland Industrial Estate in het Spytty-gebied van Newport (Wales), maar gaat nu pas als een malle rond op onder andere WhatsApp.
Op de beelden is te zien hoe de overvallers, vermoedelijk met z’n vieren, razendsnel toeslaan. Op beelden is te zien dat het busje stilstaat en deze in enkele minuten wordt de beveiligde wagen leeggeroofd, waarna de daders er met een flinke buit vandoor gaan. Ze zouden zich verplaatst hebben in een gestolen Audi, die later verlaten is teruggevonden.
Gwent Police roept op: wie weet meer?
De politie van Gwent heeft een onderzoek ingesteld en is dringend op zoek naar getuigen. Iedereen die iets heeft gezien, camerabeelden heeft of informatie over de vluchtauto kan delen, wordt gevraagd zich te melden. Volgens de autoriteiten ging het om een professioneel uitgevoerde actie, gericht op het cashgeld dat op dat moment werd opgehaald of afgeleverd.
De video die nu circuleert wordt massaal gedeeld op social media, waar de brute efficiëntie van de overval bij veel mensen verbazing en ongemak oproept. Sommigen noemen het “net een scène uit een Netflix-serie,” maar voor de G4S-medewerkers en betrokkenen is het natuurlijk allesbehalve fictie.
Plaats reactie
0 reacties