totallycrap.com | totallycrap.gr | totallycrap.de | totallycrap.es | mediabom.tv | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com

Tankstation slopen doe je zo

Voor ons volgende filmpje schakelen we even semi live over naar de beelden die een bewakingscamera van een benzinepomp in het stadje Ribeirão Preto, wat 314 kilometer ten noorden van de Braziliaanse stad São Paulo ligt, op 22 februari heeft gemaakt. Deze beelden laten namelijk zien hoe een auto de benzinpomp binnenkomt zeilen en de 37 jarige pompbediende een extragratis lange vakantie geeft. Het vermoeden bestaat dat de 19 jarige student van de auto onder invloed was van drugs. De pompbediende heeft het overleefd, maar ligt nog steeds in het ziekenhuis.

Steve Stiffbone | 28-02-08 | link |  | 
 |  |  | +

Jouw gezeik op Tankstation slopen doe je zo?

die pompbediende krijgt zomaar 2 gratis airmiles

 | 28/02 | 05:21 PM

kolere.....

snake  | 28/02 | 05:29 PM

roken is zo slecht voor je, zei z’n collega nog.

 | 28/02 | 05:35 PM

De Braziliaanse hoofdstad São Paulo? Dude, ga je schamen… (Brasilia is de hoofdstad, São Paulo het financiële hart van Brazilië)

 | 28/02 | 06:22 PM

LOL @ rrrr

Carnavalshoofstad? Zeker ook niet goed wink

Steve Stiffbone  | 28/02 | 06:29 PM

@Ronnie Rollade

Hij staat te eten

 | 28/02 | 06:52 PM

Geeft wel een hele nieuwe dimensie aan de term bumperkleven

Nigel Nuttcrusher  | 28/02 | 07:52 PM

@tante Truus
Ja, en ? Dan kan z’n collega het toch gezegd hebben??

 | 28/02 | 08:25 PM

@ Ronnie Rollade

Is waar, hij kan ook hebben gezegd dat drank meer kapot dan je lief is en dat zwartgeblakerd vlees kankerverwekkend is

 | 28/02 | 08:59 PM

@steve

Volgens mij zou Rio de Janeiro als Carnavalshoofdstad te benoemen zijn, van de locals daar begrepen dat het in de staat Bahia ook dikke pret is. Ik was in 2006 met Carnaval in São Paulo, en viel helaas een beetje tegen wink De outfits van de carnaval parade dan he? De chicks die er naar staan te kijken zijn zo geil als boter.

 | 29/02 | 10:04 AM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 52241
Posts: 17436
Reacties: 0

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Rapper Akon gooit twee fans van podium
Rapper Akon kwam vorig jaar al in opspraak, omdat hij…
Hummertje komt vast te zitten
Natuurlijk allemaal leuke ne aardig zo een luxe trekker…
Pissen met een verrassing
Normaal neemt onze eigen Steve Imbar de dol dwaze verborgencamera…
Zack and Miri Make a Porno
De laatste tijd zijn er weinig leuke comedy films uitgekomen.…
Oma heeft ook Internet
Door de jaren heen hebben we al aardig wat taboes in…
Windows Live Alerts
Website Monitoring