totallycrap.com | totallycrap.gr | totallycrap.de | totallycrap.es | mediabom.tv | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com

Piet Paulusma is een snelheidsduivel

Oat morgen! Graag willen we het even hebben over campingzender SBS6 die met het programma Wegmisbruikers, gepresenteerd door dwerg Andre van der Toorn, op een belerende kinderachtige manier hardrijders zachter wil laten rijden. Toch heeft de zender zelf ook een echte wegmisbruiker in dienst. Zijn naam is Piet Paulusma en hij probeert elke dag het weer te voorspellen. Echt waar, kijk maar!

Steve Stiffbone | 05-03-08 | link |  | 
 |  |  | +

Jouw gezeik op Piet Paulusma is een snelheidsduivel?

Geen geluid en het filmpje stopt na 2 seconden… Ik heb dit met heel veel filmpjes heeft hier nog meer iemand last van? En een oplossing?

 | 05/03 | 08:05 PM

@ Henk

Zijn bezig een oplossing te zoeken. Het heeft te maken met de combinatie Firefox en Flash 9. Je zou even kunnen proberen te downgraden naar een eerdere versie van flash. Of de filmpjes met Internet Explorer te openen.

Steve Stiffbone  | 05/03 | 08:40 PM

Jenssen belt Jorin via de telefoon van van der Eem. Vanavond op TV.
Zorg even dat iemand dit fragment hier post want ik heb absoluut geen zin in die rotkop van Jenssen.
En trouwens die van van der Eem ook niet laat staan van de (l)(M)oeder van Nathalie. Dus geluidsfragment is ook oké.
Fijn dank je.

 | 05/03 | 08:40 PM

@ Henk.

Pleur Firefox maar een tijdje aan de kant, zit een flash bug in. Probeer maar eens met IE.

Henry Hardcore  | 05/03 | 08:40 PM

@HH....

IE ????

VK maakt z’n naam wel waar.....

snake  | 05/03 | 08:53 PM

Steve
Lees je tekst ff na.
Hij loopt voor geen meter. Als je geen lange zinnen ken maken doe

 | 05/03 | 09:06 PM

dat dan ook niet.....

snake  | 05/03 | 09:09 PM

@ Dobermann

Het bewijs dat neuken met je moeder en een topic schrijven niet samen gaan!

Steve Stiffbone  | 05/03 | 09:19 PM

@Steve…
wat betaalt ze je dan ?????
ik heb de syphilis-heroïne-spuitende-whiskey-zuipende-hork gezien…
en laat ik een topic schrijven…
is dan toch iets dat mijn voor-keur geniet....

snake  | 05/03 | 09:31 PM

ooooh, je wilde JOUWWWWW moeder typen…

richting Doob....

snake  | 05/03 | 09:35 PM

Henk, ik heb hier ook last van. En nog iets wat veel hinderlijker is, nl. dat reacties niet gepost worden. Als ik nu op submit druk 90% kans dat mn reply er niet staat.

 | 06/03 | 01:08 AM

Henk, ik heb hier ook last van. En nog iets wat veel hinderlijker is, nl. dat reacties niet gepost worden. Als ik nu op submit druk 90% kans dat mn reply er niet staat.

[edit] eerste keer lukte al niet. Probeer het nog eens (maar weer ctrl-c voor zekerheid).

[edit] poging 2 lukte ook niet. Op naar 3.

4, 5, dit wordt 6de poging…

 | 06/03 | 01:11 AM

Brakke zooi.

 | 06/03 | 01:12 AM

Dus je filmt je teller(150) als je te hard rijdt, laat je dan afzakken (keje wa lansamer ga rije) en daarvan maakt men dat de inhaler scheurt?

 | 06/03 | 08:04 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 52416
Posts: 17951
Reacties: 0

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Kattenkop met gaatje in zijn hoofd
Iedereen heeft wel eens een foto gezien van het kattenmannetje.…
Bootlegs & B-Sides
Eindelijk laat Joh Lajoie weer wat van zich horen.…
Zoo Magazine - Hot List 100
Bij Zoo Magazine op de redactie hebben ze weer eens…
Nederland - IJsland
Jah, bord aan de kant borrelnoten en bier erbij. Lekker…
Beer Pong
Hoewel Ome Henry nog last heeft van een gort droog…
Windows Live Alerts
Website Monitoring