Kraanchauffeur sloopt electriciteitsmast

Wij roepen maar al te graag dat het leven in Rusland fantastisch moet zijn door de vodka cultuur, goede clubs met gewillige vrouwen en dokters die deze gewillige vrouwen er precies zo uit kunnen laten zien zoals wij willen. Als we de verhalen mogen geloven van onze Russische vrienden uit Moskou is het allemaal nog veel beter. Toch heeft die vodkacultuur toch ook enkele nadelen. Zo moet deze kraanchauffeur op zijn volgende baan waarschijnlijk overdag iets minder drinken, of was het de bedoeling om die electriciteitsmast en je eigen hijskraan te slopen?

Steve Stiffbone | 06-11-08 |  | 
 |  |  |  | +

Jouw gezeik op Kraanchauffeur sloopt electriciteitsmast?

Altijd fijn van die aardige collega's. Op zijn minst konden ze hem nog een glaasje 'water' geven om bij te komen van de schrik. Was dit overigens niet gewoon metaalmoeheid?
.  | 06/11 | 12:14 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 55752
Posts: 26877
Reacties: 358212

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Laat springen aan kikkers over
Springen, wij mensen kunnen het een beetje, sommige…
Moppies hebben mot
Natuurlijk zien wij het liefst twee dames die innig…
Oma gaat een stukje rijden
Ons voorstel is nog steeds dat vrouwen en bejaarden…
Candice Swanepoel in de bikini’s van Vic
Die meiden van Victoria’s Secret hebben het toch…
Waarom de ballen van Bulldogs worden gekieteld
Je hebt hondenbezitters die gewoon een hond hebben…
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com