Jacht op Macedonische kattenkiller is geopend!

Wat hebben die Oostblok landen toch tegen katten? Wij geven toe dat het ook niet ons favoriete beesten zijn, maar wij zullen nooit een kat in koelen bloede afmaken. Dat is wel anders met Youtube gebruiker ubiecotDZO uit de plaats Kavadarci in Macedoniƫ, want die heeft gisteren een video geupload wat een handleiding moet zijn hoe je een kat moet afmaken. De comments staan bij deze open om te achterhalen wie ubiecotDZO is en hem het vuur aan de schenen te leggen.

Update: Zoals te verwachten viel heeft Youtube de video verwijderd. Een spiegeltje van de video kun je hier vinden. Ook in Indiana in Amerika was er dierenleed, want daar heeft de 36 jarige Kathrine Brotherton twee honden overgoten met benzine en ze in de fik gestoken. Als reden gad Kathrine op dat de beesten haar hadden gebeten.

Steve Stiffbone | 20-03-10 |  | 
 |  |  |  | +

Jouw gezeik op Jacht op Macedonische kattenkiller is geopend!?

misschien filmpjes dit nog wel beschikbaar zijn
poppenstront  | 20/03 | 03:10 AM
maar goed dat hij niet meer beschikbaar is.. foei dat hij hier geplaatst werd..
burp  | 20/03 | 11:08 AM
Slechte video, slecht gefilmd, dierenbeulen. Resultaat is een dode kat en verloren tijd voor iedereen die het gekeken heeft.
Sjoerd de Echte  | 20/03 | 12:07 PM
Ik schat in dat het geen verloren tijd wordt. Doorgaans worden dit soort gasten binnen een paar dagen gepakt dankzij het internet. Dankzij ze hier geplaatst worden. Hoe walgelijk ook, het is dus zeker wel nuttig als het toch geplaatst wordt!
Rwin  | 20/03 | 12:34 PM
pistolen paultje, the good old days...
Remco  | 20/03 | 12:44 PM
ik dacht ,hier ga ik spijt van krijgen, en toch geklikt.. na 38 seconden voel de ik de bui al hangen,en ben gestop.. die gast moeten ze maar op de zelfde manier tot een einde brengen.. maar wel eerst bubba zijn werk laten doen.... zonder glijmiddel wel te verstaan.
spatieman  | 20/03 | 12:55 PM
zeker een katten mens
poppenstront  | 20/03 | 12:59 PM
Wat een kansloze kklijers gun die ziekte niemand maar zulke gasten hoop ik dat ze er langzaam en pijnlijk aan sterven. Het roept zoveel woede in mij op die ik niet kwijt kan ,wat was ik daar graag bij geweest zou die gasten stuk voor stuk met die hamer de hersens in slaan!! Zoooo zielig beestje is machteloos, stoere mannen hoor hoop dat ze stuk voor stuk gemarteld worden en een pijnlijke dood tegemoet gaan zou er zooo graag tegenover staan!!! hoop dat die gasten en hun familie hetzelfde leed wordt aangedaan als dat beestje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maykel  | 20/03 | 01:00 PM
@Maykel Maar vanavond wel weer lekker biefstukje oppeuzelen zeker?
mike hawke  | 20/03 | 02:36 PM
Ik heb zoiets nooit tegen te komen, want ik ga voor jaren de bak in. Ik liet niets van ze over, hoe ziek moet je zijn om zoiets te kunnen.
Jaidee  | 21/03 | 02:18 AM
Ik hoop dat deze zieke gasten worden gepakt, ik hoop dat ze ook langzaam aan af geslacht zullen worden, precies op dezelfde manier!!! Wat een loosers!!!!! Heb spijt dat ik dit filmpje heb gekeken, ben er ziek van..... ALs ik ze tegen kom, sta ik niet voor mezelf in.....ga ik graag voor in de bak!
miss me  | 21/03 | 01:58 PM
mike hawke: Ben jij zo dom dat je denkt dat je op deze zelfde manier een stukje biefstuk verkrijgt? Deze kat is gruwelijk afgeslacht!!!!!! Totaal zinloos!!
miss me  | 21/03 | 02:02 PM
DIT IS ECHT NIET NORMAAL! JE HOORT DIE KAT BANG MIAUWEN. ARME KAT. DIT IS ECHT ZIEK.
NOEMMEHOI  | 23/03 | 06:18 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.

Ads by AdFactor

Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 56252
Posts: 29304
Reacties: 363627

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Heftige Formula Truck Crash
Het racen met trucks is nog niet zo populair, maar…
Opa houdt van Hip Hop
Als Antoine Dodson zijn eerste cd gaat uitbrengen dan…
Naakte Shemale streaker in Brazilie
De combinatie Shemales en Brazilie zijn zeker geen…
Antoine Dodson kan de rapscene in
Het verhaal waarom Antoine Dodson zijn verhaal op televisie…
Larissa Riquelme topless in Para Hombres Magazine
De heetste fan van Paraguay, Larissa Riquelme, blijft…
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
watkijkjij.tv | totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com