Big brother is watching you

Het leven kan soms zo mooi zijn. Een of andere Rus werd aangehouden omdat hij met een gangetje van 160 kilometers per uur door Moskou aan het rossen was. na zijn aanhouding probeerde de coureur de agent om te kopen. Dat lukte niet, dus had onze chauf een anders plan. Hij sloeg zichzelf een paar flink voor zijn eigen postzegel en zou de agent dan aanklagen wegens mishandeling. Klein probleempje alleen… De politiewagen was voorzien van een camera. Dat maakt onze Russische Verstappen de loser van de dag!

Henry Hardcore | 13-06-09 |  | 
 |  |  |  | +

Jouw gezeik op Big brother is watching you?

briljant, maar kan het niet zo zijn dat hij gewoon boos is op zichzelf
.  | 13/06 | 09:17 PM
Hij kon toch proberen? hier op vk geven ze wel vlug de naam loser. al een tijdje geleden noemden ze een voortvluchtige die te voet was en in een golfkarretje stapte een loser. maar wat zou jij dan doen? zo een karretje is toch sneller?
Frostie  | 13/06 | 09:43 PM
waarom zegt die agent nou dat er een camera is:O anders had ie flink door kunnen meppen:p je hoort de agent een paar keer: camera, camera
.  | 13/06 | 10:10 PM
het is een taxi, en hij wil niet betalen. als je in een oostblok land in de politzei auto verdaagd heb je egt wel boeien om.
.  | 14/06 | 01:13 AM
een polizeiwagon waar je als verdachte zo uitstapt? Iets beter je huiswerk doen Henry...
.  | 14/06 | 01:40 AM
Ik koop nooit meer iets van nivea!
Victor  | 14/06 | 01:02 PM
Geen gescheiden cabines? Dit lijkt niet eens op the real thing.
.  | 15/06 | 08:21 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 55698
Posts: 26741
Reacties: 357838

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Lada zonder stuur
Iedereen weet dat een Lada eigenlijk geen echte auto…
Bodyguard 50 Cent opgepakt na slaan fotograaf
Afgelopen weekend was rapper 50 Cent te gast in Kopenhagen…
100 pics van de F1 GP van Bahrein
Voor de echte raceliefhebber was het weer ouderwets…
Duwen en trekken tijdens honkbalwedstrijd
Altijd leuk om in het weekend even een beetje te sporten.…
Man heeft Pornhub Tattoo
In Engeland loopt een man rond die op zijn rug een…
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com