Bevrijdingsdag: Rellen bij Erasmusbrug Rotterdam

2009 kan weleens een heel mooi jaar gaan worden. Eerst al werd Koninginnedag voorgoed naar God geholpen door een gek in een oude Suzuki Swift en gisteren was bevrijdingsdag aan de beurt. Het bevrijdingsfestival bij de Erasmusbrug in Rotterdam is namelijk een uurtje eerder beëindigd dan de bedoeling was, omdat het nogal onrustig was. Eerder op de dag gedroegen twee groepen gedroegen zich nogal agressief naar elkaar en naar anderen toe wat later op de avond ontaarde in een vechtpartij. Daarbij zou iemand met een mes gestoken zijn, maar de politie heeft geen gewonde aangetroffen. Anyways, om een lang verhaal kort te maken. De menigte keerde zich tegen de politie en deze zag geen andere mogelijkheid om het feest met wat waarschuwingsschoten te beëindigen.

Steve Stiffbone | 06-05-09 |  | 
 |  |  |  | +

Jouw gezeik op Bevrijdingsdag: Rellen bij Erasmusbrug Rotterdam?

leuke stad joh..
q  | 06/05 | 09:04 AM
Ik zeg allemaal inrekenenen snelrecht toepassen.
.  | 06/05 | 09:34 AM
leuk gefilmd joh.
.  | 06/05 | 09:34 AM
Misschien een idee om daar t gas open te zetten.
.  | 06/05 | 09:43 AM
dergelijke mensen moet je ophangen en kapot maken
jan doedel  | 06/05 | 11:31 AM
@ q Zei je dat ook over Apeldoorn toen die Suzuki op de Koningin in reed?
.  | 06/05 | 11:36 AM
Ik wist niet dat Mohammed Ali is gaan filmen nadat hij parkinson kreeg! Oproep aan alle mongolen die denken heel wat te hebben vast gelegd met hun 0.2 mp telefooncamera kap er mee koop een filmcamera en ga filmen maar stop met die KUT filmpjes gemaakt met een telefoon. Zelfs het geluid is KUT! Als je dat zelf ziet zet het dan niet op internat!!! Voor de rest 10 tonners naar 010!
.  | 09/05 | 12:55 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.

Ads by AdFactor

Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 55736
Posts: 26818
Reacties: 358019

H1N1 Meter

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Wender breek arm na schijnpenalty
De Braziliaanse doelman Wender heeft wel eens betere…
Zouden ze zout proeven?
Een tijdje terug liet Steve al even zien hoe je iemand…
Griet heeft hekel aan blikjes
Ik weet niet hoe het bij jullie zit, maar ik heb het…
Braziliaanse priester laat zich bevredigen door koorknaap
Als kleine jongen eventjes naar de kerk gaan is er…
Juf mag ik heel lang nablijven?
Leerlingen van het Christelijk Lyceum in Veenendaal…
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com