Nu op VK

Automobilist overleeft kusje van trein

Een domme automobilist uit de stad Moron in Argentinie mag God, Allah en Boedha op zijn blote knieën bedanken, want hij had wel degelijk een engeltje bij zich toen hij probeerde nog snel even met zijn auto een overweg over te rijden, terwijl de slagbomen al naar beneden waren. De trein was dichterbij dan de automobilist dacht en ramde de auto. Na het bekijken van de beelden van het ongeval zal de autmobilist zeker nog wel even in zijn broek plassen en beseffen hoeveel geluk hij heeft gehad.

Reacties
Gvd Steve, maak er een t-tje van kerel...
Reactie van Proud2Be. 15/05 | 18:11
Ik weet niet wat er in Appelscha staat, maar een school is het in ieder geval niet.... Mijn god Steve, doe eens een schriftelijke cursus: Wanneer gebruiken wij een "t" en wanneer een "d".
Reactie van Tsja-Tsja. 15/05 | 19:04
bedankt mr tsja tsja of moet ik zeggen meester van groep 3
Reactie van clansman. 15/05 | 19:15
Mijn God Tsja-Tsja, wanneer gebruiken wij een hoofdletter en wanneer niet?
Reactie van Cori. 15/05 | 20:58
@Clansman: Groep 3? Ach, als je denkt dat ze daar al de d en t leren, ben jij wel erg vroeg van school gegaan. Dat verklaart wel een hoop .... @cori: Atheïsten mogen daar een kleine letter gebruiken!
Reactie van Tsja-Tsja. 16/05 | 00:53
Zal aan mij liggen, maar waar zit dan de beruchte schrijffout?
Reactie van okkalientje. 16/05 | 11:59
Tsja-Tsja ooit gehoord van dyslexie ? Krijg je als het goed is ook cursussen voor als meester van groep 3. Of ben je daar niet bekend mee.
Reactie van clansman. 16/05 | 17:33
Municiplo de Moron? What's in a name :-)
Reactie van R3zz. 16/05 | 19:00

Reageer

Kom op, je kunt het. Alle letters zijn te vinden op je toetsenbord. Wat wel en niet mag vind je bij de huisregels.

Nu op VK