Het WK 2026 is nog steeds in volle gang en al lijkt het alweer een eeuwigheid geleden dat wij, Oranje-aanhangers, er als een stelletje natte kranten uit werden gekegeld na een laf potje voetbal tegen Marokko. Zoveel beter gaat het de Engelsen af. Die zitten er nog steeds in en mogen het nu opnemen tegen Argentinië. En wie weet gaan ze daarna zelfs door naar de finale. Hoewel... De Argentijnen worden natuurlijk van alle kanten een hand boven het hoofd gehouden, dus de kans is klein. Maar de Engelsen hebben tenminste nog een kans.
Laten we voor Cassi hopen dat ze niet opnieuw hetzelfde foutje begaat als tijdens de pot tegen Noorwegen. Toen is deze blondine namelijk ergens naar het openbaar toilet gegaan en kreeg ze het voor elkaar om na het ontwateren haar sleutels in een Dixi te laten sodemieteren.
Aan haar gezichtsuitdrukking te zien, en ook aan het kokhalzen, kunnen we wel optekenen dat Cassi het roeren in zo'n openbaar toilet niet echt fijn vindt. En eerlijk is eerlijk: die sleutels hadden bij menigeen toch echt gebleven waar ze lagen. Wat dat betreft is Cassi wel weer een bikkel. Een kokhalzende bikkel.
Lees het artikel op de mobiele website