totallycrap.com | totallycrap.gr | totallycrap.de | totallycrap.es | mediabom.tv | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com

Taalgids Zwitsers-Duits voor voetbalvrouwen

De gemiddelde voetbalvrouw heeft zich op de middelbare school ontelbare keren laten uitwonen en heeft in de laatste week de meester gepijpt om toch een diploma op zak te hebben. Na een aantal jaren als kassière te hebben gewerkt afgewisseld met wat modellenwerk ontmoet de voetbalvrouw haar Godenzoon in een club of discotheek en vervolgens binnen drie jaar is ze getrouwd en heeft ze een paar koters uitgepoept. Manlief scoort aan de lopende band bij een grote buitenlandse club, dus geld als water. Toch gaat het leven als voetbalvrouw niet over rozen, want hoe moet je jezelf verstaanbaar maken in Zwitserland waar manlief voor zijn land aan het ballen is? Ook daar is aangedacht, want echte voetbalvrouwen kunnen zeker uit de voeten met de Taalgids Zwitsers-Duits voor voetbalvrouwen.

Steve Stiffbone | 11-06-08 | link |  | 
 |  |  | +

Jouw gezeik op Taalgids Zwitsers-Duits voor voetbalvrouwen?

zoveel tekst voor zo’n kutlink........

 | 11/06 | 10:30 PM

Supergeestig!

 | 11/06 | 10:57 PM

@ hansi

maakt niet uit hoor, wij snappen soms ook dingen niet.

Henry Hardcore  | 11/06 | 11:38 PM

sylvie is niet echt populair in de peiling, want zonde is want het is zo’n lief schatje.

 | 12/06 | 07:51 AM

LOL @ Taalboek

 | 12/06 | 12:23 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 52262
Posts: 17481
Reacties: 0

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Schizofreen doet Salvia
Je hoort weleens dat een schizofreen nooit alleen is.…
Free Kempi Documentaire
Nederland, het land waar een artiest zonder album en…
Anna Kournikova in Duitse Maxim
Goed nieuws, want Anna Kournikova is in de maand Oktober…
Zet je broek eens in de fik
Je zal je maar vervelen en komt op het gewldige idee…
Opa en Oma hebben ook Internet 2.0
Natuurlijk is dat hele Internet 2.0, waarmee je alles…
Windows Live Alerts
Website Monitoring