Nu op VK

Playboy foto’s zangeres Do uitgelekt

Het zal je bijna niet ontgaan zijn dat het mannenblad Playboy dit jaar weer een grote naam heeft weten te strikken voor de kerstuitgave van het blad met het konijntje. Jullie weten ook dat Playboy de laatste jaren nogal heeft te kampen met foto’s die eerder op het Internet waren te bekijken dan dat het blaadje bij de benzinepomp lag. Helaas is voor Playboy redacteur Jan Heemskerk deze nachtmerrie van uitlekkende foto’s nog niet voorbij, want een werknemer van wie zijn contract niet werd verlengd met als smoes de economische malaise wilde wraak. En die heeft hij genomen met zijn mobiele telefoon en daarom hoeven wij niet tot 11 december te wachten totdat de Playboy in de winkel ligt, maar kunnen we nu al een beetje gluren hoe de shoot van zangeres Do in Zuid-Afrika is geworden.De boze werknemer heeft ook een klein filmpje gemaakt.

1
2
3
4
5
6
7
8
Reacties
Ja ik weet wel waarom die ontslagen is moeilijk hè fototoestel stil houden jezus zeg ooit van steadyshot gehoord
Reactie van Dré mr2. 01/12 | 11:07
mooi stevige tepels
Reactie van Joeke Lille. 01/12 | 11:38
Erg duidelijk de foto's hahaha
Ben erg benieuwd naar de echte foto's! Wat een enorm lekker ding is dat!!!!! Mmmm...en die tepels...
Reactie van Delight. 01/12 | 11:58
http://www.nu.nl/news/1864517/61/Playboy_ontkent_uitlekken_foto's_Do.html Fake!!!
Reactie van jeroen. 01/12 | 12:05
Geen wonder dat ze die lutser laten gaan. Hij kan niet eens scannen.
Reactie van Stekel. 01/12 | 12:18
Leuke een-twee met Playboy, VK. Beetje doorzichtig, though.
Reactie van Anonien. 01/12 | 12:55
Op nu.nl beweren ze dat de foto's niet echt zijn. Als dat Do niet is eet ik mn toetsenbord op...
Reactie van FHS. 01/12 | 13:41
ik zie geen kut! Slechte foto's dus....
Reactie van wesley. 01/12 | 13:47
Toppie heren! Eindelijk weer eens een primeur voor VK :)
Reactie van TheDr. 01/12 | 14:04
XD 'een werknemer van wie zijn contract met als smoes economische malaise niet werd verlengd wilde wraak'. En Playboy heeft een paar honderd medewerkers ontslagen na de Do shoot? De gegevens van deze persoon staan niet meer in het systeem van de afdeling Personeelszaken? En iedereen heeft spontaan Alzheimer en weet niet meer welke werknemer na de shoot is ontslagen? Kom, kom Playboy, voor een beetje geloofwaardigheid moet nu iemand een vreselijke rechtzaak aan zijn reet krijgen, anders is het gewoon een hoax om de mannen in het gelid (punt intended) te krijgen voor de december uitgave.
Reactie van MrE. 01/12 | 14:17
Ideaal die playboy. Ze ziet er prima uit en zo hoef ik niet naar die kut stem te luisteren!
[img]http://i37.tinypic.com/2vnnae1.jpg[/img] fake, oude foto is ineens playboyfoto
Reactie van zeendje. 01/12 | 15:23
[IMG]http://i33.tinypic.com/4j15hj.jpg[/IMG] iets duidelijker te zien zo :)
Reactie van zeendje. 01/12 | 15:27
volgens mij is VK & Playboy gewoon een "Team" en is dit een stukje viral marketing.. http://en.wikipedia.org/wiki/Viral_marketing
Reactie van TheH. 01/12 | 15:28
Als dit Do is ben ik sinterklaas!
Reactie van nobody. 01/12 | 16:30
http://www.telegraaf.nl/prive/2691898/__Playboy__Foto_s_niet_van_Do__.html?cid=rss
Reactie van Vamos. 01/12 | 17:17
Hahaha HOAX!!!!
Reactie van Karel. 01/12 | 17:25
100% dat is do het was tog ook op de seciele dus het is zeker do kijk naar die kop
Reactie van Ricardo. 01/12 | 17:30
Oh god,toch niet weer zo'n kunstzinnige zwart-wit reportage? Snappen die wyven dan niet dat we gewoon hun kut willen zien,godverdegodver!!!
Reactie van Ramsgat. 01/12 | 18:34
Sommigen herkennen een hoax nog niet, als ze er over struikelen.
Reactie van Peter_S. 01/12 | 19:53
hoax, op geenstijl staat wel een tietenfoto van dinges..
Reactie van hoff. 01/12 | 20:21
Do? Serieus, wie is dat en wat doet ze?
Reactie van fret. 01/12 | 20:50
@hoff... is net zo weinig op te zien
Reactie van timmes. 01/12 | 21:20
Nog nooit over een hoax gestruikeld? Dan is dit de eerste keer. Je haalde er zelfs Kwalbert mee.
Reactie van Peter_S. 01/12 | 22:12
@FHS : smaakt het toetsenbord ?
Reactie van jopie. 01/12 | 22:12
Lekkere Nipples! Wil ik best een hapje van nemen ;)
Reactie van Wes. 01/12 | 22:48
het is toch gewoon een lekker ding . Als ik zon lijf had ging ik heledagen in de playboy staan.. Top foto's
Reactie van Pallie. 02/12 | 08:03
Nou !!!!!
Reactie van Contra. 02/12 | 12:25
Maak niet uit hoor, ze heeft wel mooie borsten, lekkere kop. Lichaam is perfect, zou wel willen om met haar een bedje te nemen
Reactie van Prins. 02/12 | 12:35
das do !! ech wel ..die mooie panty met al die gaatjes jaaah das do ,,:P
Reactie van moi loco. 02/12 | 13:29
@ FHS Als toetje mag je mijn muis wel opeten FFFFFFFFFFFFFFFFFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKEEEEEEEEEEEEE
Reactie van Dré mr2. 02/12 | 16:31
Damn, ze ziet er wel erg smakelijk uit! Ik ga vast zitten zingen bij de schoorsteen. Misschien dat De Sint nog even langs de AKO kan gaan.
Reactie van *Pluis*. 02/12 | 18:40
Het is Alena Seredova, de vrouw van de Italiaanse keeper Gianluigi Buffon. Met een ander hoofd erop geplakt
Reactie van Jan. 02/12 | 20:59
haha als iemand dit NIET geloofd moet hij wel een ontzettende m*ng**l zijn, iedereen ziet tog dat deze foto's egt zijn en die playboy-directeur is zeker zijn baaan kwijt... beloftes niet nakomen, stomme l*l.
Reactie van zeiker. 02/12 | 22:29
do je bent egt kaai geil!!!!!!
Reactie van flubke. 02/12 | 22:55
wat een suffe plaatjes...
Reactie van benaan. 03/12 | 06:39
Het is gewoon een toppertje, in de kleren en uit de kleren, ze is en blijft een lieverd.
Gewoon lekker!
Reactie van Baatie. 05/12 | 14:18
Of Of Of: het is een handige preview waarop je net niets ziet en dus misschien toch naar de winkel gaat om het blad te kopen(toevallig staat de datum van verkrijgbaarheid onderaan)
Reactie van Jaja. 05/12 | 19:09
mooie vrouw toch ze mag trots zijn .
Reactie van ed vermeulen. 06/12 | 01:12
Beetje jammer dat jullie zo ongelofelijk slecht jullie werk doen.... Amateurs
Reactie van thijs. 07/12 | 02:29
Die tepels #blehhh
Reactie van Niels. 08/12 | 22:26
als dit nietd e echte foto's zijn dan betekent dat er in de playboy andere staan.... toch?.... mij benieuwen...
Reactie van john. 16/12 | 04:07
logisch dat het filmpje niet zo goed is, hij moest het met zijn linker hand filmen, met zijn rechter hand genoot hij van de foto's
Reactie van Ik. 19/12 | 16:36

Reageer

Kom op, je kunt het. Alle letters zijn te vinden op je toetsenbord. Wat wel en niet mag vind je bij de huisregels.

Nu op VK