Griezelen met Hostel

Het is al een tijdje geleden dat we echt hebben kunnen griezelen van een lekkere horrorfilm in de bioscoop, maar als het goed is gaat daar verandering in komen. Op donderdag 2 maart gaat namelijk in Nederland de horrorfilm Hostel in premiere en dat beloofd veel goeds. Ten eerste heeft Quentin Tarantino een vinger in de pap gehad bij de productie van Hostel en ten tweede het verhaal is ook heerlijk. 3 Amerikaanse Backpackers komen in Amsterdam met een man in gesprek die hen verteld van een jeugdherberg ergens in Oost Europa waar de vrouwen enorm heet zijn en een voorkeur hebben voor Yankees. Maar de trailer laat wel zien dat deze jeugdherberg niet de prettigste plek is om te pitten. Nigel, Henry en Steve zoeken trouwens nog 3 nogal bang aangelegde meisjes in minirokjes die 2 maart met ons naar de film hostel willen, aanmelden dus!

Steve Stiffbone | 20-02-06 |  | 
 |  |  |  | +
tags: films

Jouw gezeik op Griezelen met Hostel?

die trailer is zo eng dat op mijn computer de pagina niet kan worden weergegeven
peetorie  | 20/02 | 05:11 PM
absoluut een film die ik zal gaan down..., o sorry, bekijken in de bioscoop........
snake  | 20/02 | 05:27 PM
bijhorend game is wel grappig en origineel met een kettingzaag
peetorie  | 20/02 | 05:27 PM
over een maand in de bios, een maand geleden al gezien! zieke film dat zeker
DanceOD  | 20/02 | 05:43 PM
Hostel is een baggerfilm je ziet misschien 3minuten horror in die film de rest is zuipen neuken en drugs zonde van uwe tijd
Hostel sucks  | 20/02 | 05:44 PM
mmmm 3 minuten horror en de rest zuipen, neuken, drugs...klinkt als een film van Don en Ad....I like!
Nigel Nuttcrusher  | 20/02 | 05:53 PM
ik vond het een top film, echt heel erg smerig. Maar als dat Amsterdam is in de opening, dan heeft Mohammed B. die cartoons zelf getekend. Die Japanse met dat oog, hmm.
Hostel rules  | 20/02 | 05:53 PM
ik ben nieuwsgierig geworden
opper-zeikerd  | 20/02 | 05:57 PM
Zuipen, neuken en drugs. Bril-fucking-jant!
Henry Hardcore  | 20/02 | 06:06 PM
[img]http://www.gpwhitley.com/polaroid/?bg=248,247,244&photo=http://img230.imageshack.us/img230/3375/picture142sd.jpg&x=0&y=65&angle=15&text=Ik_geef_dit_topic_een_8![/img]
Jan de Vries  | 20/02 | 07:00 PM
Hey Ome Willy, van grote broer TC zoekt ook nog een persoontje om mee te gaan op 2 maart.
Willy Wanka  | 20/02 | 07:52 PM
Ik heb nog wel ergens een zieke geit liggen, Willy. Die wil wel mee met je.
Dobermann  | 20/02 | 08:12 PM
Gezellige film trouwens. Is er ook een matinee voorstelling? Neem ik de kids fijn mee.
Dobermann  | 20/02 | 08:15 PM
of je haalt Trixie op, ligt ergens te zonnen op Playa IP=ban
Okkifris  | 20/02 | 08:17 PM
Ik ga al lang niet meer naar de bioscoop vanwege alle [url=http://flypicture.com/bin/?id=rtz2mq/Q]reclame [/url], je word er niet goed van. Ik huur af een toe wel gewoon een DVD'tje.
thepinquin ™  | 20/02 | 08:21 PM
ik heb gehoord dat je op internet of beter gezegd met internet ook films kunt downen voordat ze in de bios zijn zodat je zegmaar alle films al hebt gezien voor dat ze in de bios draaien lijkt me wel stijf
peetorie  | 20/02 | 08:36 PM
In premiere op 3 maart lool? ik heb hem vleder maand al gedownload met ondertiteling.. het is een top film.. Het eerste deel van de film gebeurt er weinig das waar, maar dat is juist om de spanning op te bouwen om te laten zien dat het hun rustige leventje zo kan omslaan in een nachtmerrie de film owns!
Psychisch  | 20/02 | 09:09 PM
Die film is nog niet eens te downloaden in deftige kwaliteit. Zitten jullie dan echt naar films te kijken opgenomen met een cam in de cinema???
telenut  | 20/02 | 09:51 PM
wat is een film?
don dombo  | 20/02 | 09:58 PM
@ telenut nou dan weet ik niet waar jij download maar de kwaliteit die ik heb is perfect.
Psychisch  | 20/02 | 11:07 PM
nieuwsgroepen ? :D
Phoenix  | 21/02 | 01:22 AM
wat een ophef, de échte die hards hebben m álang gezien! en zo goed is ie nou ook weer niet hoor, ik vond t verhaal van saw strakker om eerlijk te zijn. Dit gaat meer om de ranzigheid..
DanceOD  | 21/02 | 01:42 PM
heb de film ook al alleen de ondertiteling laat nog even op zich wachten.. niet veel ondertitels te vinden
Robbie  | 28/02 | 11:51 PM
film http://thepiratebay.org/details.php?id=3453083 ondertitel http://www.ondertitel.com/?p=info&id=11405
terry  | 17/03 | 04:33 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.

Ads by AdFactor

Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 56252
Posts: 29307
Reacties: 363633

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Danny Green vs Paul Briggs
Mooi verhaal uit kangoeroeland. Twee boksers waarvan…
Heftige Formula Truck Crash
Het racen met trucks is nog niet zo populair, maar…
Opa houdt van Hip Hop
Als Antoine Dodson zijn eerste cd gaat uitbrengen dan…
Naakte Shemale streaker in Brazilie
De combinatie Shemales en Brazilie zijn zeker geen…
Antoine Dodson kan de rapscene in
Het verhaal waarom Antoine Dodson zijn verhaal op televisie…
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
watkijkjij.tv | totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com