De tijd dat je als examenstunt de leraren bekogelde met rotte eieren of leraren met claustrofobische neigingen opsloot in kasten is definitief voorbij, want tegenwoordig is een examenstunt niet geslaagd als er geen stripper is uitgenodigd om een kunstje te doen. Ja ja, jongens en meisjes, jezelf volgend jaar allemaal aanmelden bij Het Rhedens in Roozendaal, zodat je volgend jaar ook weer kunt genieten van een heersende examenstunt. Wij kijken graag nog even terug naar de examenstunt van 2008.
deze examenstunt is wel heel erg 2006… jammer maar totaal niet origineel meer
Ze is wel jammie jammie, zeg!
Was een leuke in de US geweest. Allemaal kindertjes die iets bloots gezien hebben. Maar goed dat de doodstraf dor dodelijke injectie daar is weer toegestaan.
Het was best leuk. Tegenwoordig ook moeilijk om telkens weer wat “orginelers” te bedenken. En er was nog meer dan de stripper alleen;)
Zo het geluid maakt gelukkig alles goed....
Sjeeses… Schok-k-k-kerige beeldjes, wiebelwiebelcamera, loeien van pixels… Wa’s er nou eigenlijk te zien..? Of hangt er op net moment surprème net dat blauwe vlaggetje voor..?
is het filmen niet waard, wat een onbenullige zooi dit joh. arme studentjes, nooit een tiet gezien nog?
ey grappig,
die school is 200m van me huis, tis trouwens Rozendaal bij Arnhem
als je een keer langs wil komen
Is er een tiet te zien dan?
Leden: 51510
Posts: 15720
Reacties: 322577
Chantal Janzen Sextape?
Boos meisje in de metro
Trailer The Mummy
Chevrolet Citroen Spoof
Artistiek Free Runnen
Jouw gezeik op Examenstunt Het Rhedens is de Bom!?