totallycrap.com | totallycrap.gr | totallycrap.de | totallycrap.es | mediabom.tv | totallynsfw.com

Een volk dat voor Korannen zwicht

Het wordt steeds onrustiger in Nederland naarmate het tijdstip dichterbij komt dat Geert Wilders zijn Fitna film los laat op de wereld. Vannacht is het van Randwijk monument op de voormalige fusilladeplaats op het Wetering- plantsoen in Amsterdam onder handen genomen door een kunstenaar. Deze kunstenaar heeft de letters TI verandert in KO. Inmiddels heeft de gemeente alles weer hersteld.

Steve Stiffbone | 04-03-08 | link |  | 
 |  |  | +

Jouw gezeik op Een volk dat voor Korannen zwicht?

Beetje jammer dat je een oorlogs monument vernielt om je (terechte) punt te maken.

 | 04/03 | 09:59 PM

Waarom vaut? Nederland heeft toch gezwicht op 14 mei 1940? Ik vind het wel een waardevol gebaar van deze kunstenaar. Niet alsof hij de boel vernield heeft.

 | 04/03 | 10:00 PM

Was dat Henry niet met een spuitbus? Kunstenaar? Muhahaha…

 | 04/03 | 10:20 PM

einzwei mag nog even de geschiedenisboekjes raadplegen maar ik vind eigenlijk dat t wel ok is om je punt zo duidelijk te maken

of ik t er verder mee eens ben of niet,
this is Holland
we are free en meer van die onzin

groetjes,

Petra  | 04/03 | 10:39 PM

Moderne kunst?

 | 04/03 | 11:40 PM

Hij maakt zijn boodschap duidelijk en volgens mij zijn het plakletters dus de schade is niet al te groot.
Bovendien gaat die monument over het zelfde, geloof kan ook een tiran zijn...(alle geloof, om maar even politiek correct te zijn)

 | 04/03 | 11:49 PM

ijzersterke actie

 | 05/03 | 12:16 AM

@Petra,
En ben je het eens met de spreuk?
Zelf zie ik het wel zo,
Beetje neutraal postje zo....

 | 05/03 | 10:20 AM

@Analus: Zie jij Petra ook als het orakel?

@Petra: maak jij immer een verstandige afweging van zaken voordat je gaat Nilfisken? Of laat je je dan gewoon gaan? Ben er eigenlijk best benieuwd naar....heb vanmiddag een uurtje over dus als je in ‘debat’ wilt dan gaarne.

 | 05/03 | 10:30 AM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 51510
Posts: 15720
Reacties: 322576

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Chinese turnstertjes trainen zo
Over een paar maanden kunnen we dus lekker genieten…
Graancirkel bij Schiphol?
Zit jij nog lekker veilig achter je peeceetje? We hebben…
Even kijken in de kelder van Fritzl
Een van de meest schokkende nieuwsfeiten van 2008 is…
Crystal doet haar verhaal
Het is tegenwoordig onwijs hip om je zielige verhaal…
Hollands Heetste part 39
Voor wie het nog niet doorhad, het is weer vrijdag…
Windows Live Alerts
Website Monitoring