De Nederlandse Susan Smit is bekend geworden als fotomodel, schrijver, journalist en heks, maar nu blijkt dat Susan op 18 jarige leeftijd misschien ook actrice is geweest in een soft erotische film genaamd Diamonds are for Pleasure destijds uitgezonden door campingzender SBS6. Zat Susan op 18 jarige leeftijd krap bij kas en heeft ze twee scenes vor haar rekening genomen? Anyways, de eerste scene kun je hier bekijken en wie nog wat spul over heeft, kan het hier verkanselen op de tweede scene. Via.
Update: Scheen toch niet helemaal de bedoeling te zijn dat aan de grote klok werd gehangen dat Susan Smit een rol heeft gehad in zo’n soort film heeft gespeeld. Daarom is het ook een klein beetje druk op totallyupyours, maar geen nood, want we hebben een spiegeltje gemaakt. Scene 1 kun je ook hier bekijken en scene 2 staat netjes hier op je te wachten.
die lust ik ook wel.
Wat is Soft-erotisch?
Ken wel soft- en harde porno.
Maar een film is erotisch of hij is het niet.
Haar cup-maat heeft ook een enorme positieve ontwikkeling doorgemaakt !!!
filmpjs doen het niet
Ze heeft nu gigantische siliconen
Erotisch? Waar? Dit zie je al in reclames of op een doordeweekse avond bij een EO film.
Maar Susan is wel een prachtige vrouw geworden !!!!
Nu wachten op het ‘hardere werk’ van Suzan! Zal vast ook nog wel opduiken…
nou goh zeg wat erg, het filmpje gaat helemaal nergens over. wat een ophef over niks..
Is dat wijf met die *grote* tieten nog een beetje goed opgedroogd?
Wel een lekkere tegenspeler, zeg! Wie is dat? En die Susanneke zag er veel ouder uit dan 18. (Trouwens, nu lijkt ze ook minstens tien jaar ouder dan ze is. Als ik niet beter had geweten had ik haar 47 jaar geschat.)
tsja dat je daar gezeik mee krijgt,was te verwachten
Edit: Spammen doe je maar ergens anders.
jammer, kan mijn broek weer ophijsen..
Samen zou ik ook wel een boekje willen uitwonen! eeuh doornemen.
Iedere woensdag ochtend kijken naar haar interessante recensies over films of nee, boeken?
En Ellen ten damme volgens mij.
Haar lichaam is in positieve zin verder ontwikkeld. Stom hè, iedereen spreek er schande over maar iedereen heeft het ook gezien. Wat een gezeik over enkele filmpjes die iedereen in huis heeft en bekijkt. Laat iedereen tot lekker zijn gang gaan dan kunnen wij alleemaar verder genieten.
Leden: 52427
Posts: 17977
Reacties: 0
Superman op Mysteryland
Zou het pijn doen?
Peevee’s Aftersummer Dancemix 2008
Bodypaint Loveparade 2008
Jack Speknek
Jouw gezeik op De jeugdzonde van Susan Smit??