Gallery: Oma rijdt apartementencomplex binnen

We zijn het dus met elkaar eens dat vrouwen en oude mensen een gevaar op de weg zijn. Een oude vrouw in een Ford Fiësta is dus helemaal levensgevaarlijk. En dat bleek ook wel het plaatsje Velp waar de bewoners van een apartementencomplex opeens een keiharde dreun hoorde. Wat bleek nu het geval? Een oude vrouw in een Ford Fiësta had even netjes haar auto in het apartementencomplex geparkeerd. De oma zelf is er zonder kleerscheuren vanaf gekomen, maar dat kun je niet zeggen van het complex. Video van de ravage van de parkeerkunsten van oma kun je hier bekijken. Via.

Steve Stiffbone | 07-05-09 |  | 
 |  |  | +

Deze topics moet je zeker ook lezen:

Jouw gezeik?

Niemand durfde het nog aan om wat zinnigs te zeggen. Jij kunt de eerste zeikerd zijn!

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.

linktips?

linktip us
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com