De A10 is de ringweg van Amsterdam en een van de drukste snelwegen van Nederland. Met verbindingen naar de A1, A2, A4 en A8 is het een cruciale schakel in het nationale wegennet. Bekende knelpunten zijn de Coentunnel en knooppunt Amstel, waar dagelijks files ontstaan. De A10 is ruim 30 kilometer lang en loopt volledig rond de hoofdstad. Ondanks verbeteringen en lopende projecten blijft de A10 licht berucht vanwege vertragingen en drukte, vooral tijdens de spits.
Toch kan het ook buiten de spitsuren soms misgaan op dit stuk asfalt. Zoals onlangs, toen een vrachtwagentje een auto een beetje over het hoofd zag. Op zich leek het allemaal redelijk goed af te lopen, maar voor de bestuurder van de zilveren Nissan was het toch wel even een veel te spannend momentje waar hij vast goed zonder had gekund.
Oh, en de bestuurder van het vrachtwagentje? Die lijkt het helemaal niet door te hebben gehad. Rijdt rustig verder. Of het moet met opzet gedaan zijn – dan kunnen we stellen dat de missie is volbracht.
Lees het artikel op de mobiele website