Kaart geweigerd, dus sloopt kerel 300 flessen wijn in supermarkt

| door Henry Hardcore

Van wijn word je geen chagrijn. Bepaalde zangeressen hebben hun hele leven bij dat credo geleefd. Van géén wijn word je blijkbaar wél chagrijnig. Een 29-jarige man in een supermarkt in Dourado, Brazilië, werd namelijk behoorlijk PISSIG nadat zijn kaartbetaling was geweigerd.

De man besloot zijn frustratie niet weg te slikken, maar op de inventaris af te reageren. Eerst sloeg hij met zijn motorhelm spullen kapot, waarna hij zijn aandacht verlegde naar de wijnafdeling. En daar ging het helemaal los.

In ongeveer 2,5 minuut wist hij naar schatting 300 flessen wijn naar de gallemiezen te helpen. Daarmee deed hij in ieder geval een aardige poging om een bijzonder record te vestigen. De supermarkt schatte de totale schade op zo’n 50.000 reais, omgerekend ongeveer 8.000 euro.

Boos mannetje 

Klanten en medewerkers hielden tijdens de woede-uitbarsting vooral afstand en een deel ging naar buiten. Waarschijnlijk een verstandige keuze, want niemand raakte gewond. De politie werd gebeld en agenten konden de man uiteindelijk zonder verzet aanhouden. Na een verhoor werd hij later weer vrijgelaten.

De man leerde die dag in ieder geval een waardevolle les: cash is nog altijd king. Heb je weinig zelfbeheersing en vind je dit nogal inspirerende beelden, dan raden we je aan een portefeuille te kopen met ruimte voor heel veel briefgeld. Dan hoef je namelijk geen complete wijnafdeling te slopen als je kaart een keertje wordt geweigerd. Oh, en zo’n cursus woedebeheersing is misschien ook geen gek idee.

Lees ook

Lees het artikel op de mobiele website

Net binnen

Bekijk meer artikelen