Na een korte zoektocht durven wij het wel aan hoor: Billy is een fanatieke motorrijder, maar wel eentje met wat je dan noemt een sportieve rijstijl. Oftewel, als het gas opengetrokken kan worden, dan zal onze Billy dat niet laten. Zijn vaste wapen: een knalgele Honda CB600F Hornet. Modelletje allemansvriend, maar als je wilt, kun je er serieus hard mee rijden.
En doorgaans gaat dat Billy best goed af, al was er die ene keer dat zowel Bil als zijn Honda in de bosjes terechtkwamen na een ongeplande kletterpartij.
En Billy is ook de lulligste niet. Doet gewoon ijskoud en met de nodige zelfspot verslag van zijn valpartij. En dat gaat hem, voor iemand die net van een motor gerold is, nog best goed af ook. Vermakelijk verslagje wel.
Lees het artikel op de mobiele website