Jahaaaa! Het is weer bijna zover! Van 13 februari tot en met 21 februari start het beste feestje ter wereld weer. Nee, niet Pinkpop. Niet Ultra Miami, geen Tomorrowland. Nee: carnaval in Brazilië. Natuurlijk zijn de officiële optochten in het Sambadrome van Rio de Janeiro ware hoogtepuntjes, maar het absolute hoogtepunt is toch wel de topdanseres van het jaar.
Voor dit jaar hebben we ’m waarschijnlijk al gevonden: de beste danseres die Brazilië dit jaar te bieden heeft. Mooie gouden schoentjes aan, vooral iets korts aan, en dan dansen alsof je leven ervan afhangt. Je ziet de kerels blij kijken en soms zelfs filmen, maar de dames kijken toch een beetje bedrukt. Bijna jaloers.
Als je nu je vliegtickets boekt, ben je misschien nog net op tijd om vóór 13 februari een hotelletje te vinden in Riooooo de Janeiro, Riooo-ooh-hoo! Gewoon gaan! En ons wel de filmpjes sturen, hè? Dank u! WhatsApp: 06 590 590 72.
Lees het artikel op de mobiele website