Video: Vrachtwagen gaat bergje af

Get the Flash Player to see this player.

Normaal gesproken hebben vrachtwagen moeite om een berg op te komen. Deze vrachtwagen heeft in Chili wat probleempjes om van een berg af te komen.

Steve Stiffbone | 02-07-09 |  | 
 |  |  | +

Deze topics moet je zeker ook lezen:

Jouw gezeik?

Volgens mij had hij helemaal geen moeite om de berg af te komen. Ging helemaal vanzelf!
Tsja-Tsja  | 02/07 | 03:14 PM
Grappige reactie van die hond en zou dat bij 1:35 misschien de chauffeur of bijrijder zijn die er uit is gesprongen?
Tsja-Tsja  | 02/07 | 03:24 PM
politie is rap aanwezig daar
geert  | 02/07 | 07:08 PM
Tik de plaats Iquique in op google earth en je ziet wat het probleem is. Een steile afdaling van de Andes naar de kust. Ik heb daar een paar jaar zelf gereden op de motor en herkende het meteen op het filmpje :-)
Walter  | 03/07 | 06:35 AM
Afdaling van zo'n 200 meter. Die vrachtwaggel is een rembak ingereden, maar ging zo hard, dattie doorschoot.
Fuzzems  | 08/07 | 01:00 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar huis

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 55726
Posts: 26806
Reacties: 357985

linktips?

linktip us
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com