Video: Tractor zegt boem!

Get the Flash Player to see this player.

En zo wordt tractor pulling toch nog leuk om naar te kijken.

Steve Stiffbone | 25-05-09 |  | 
 |  |  | +

Deze topics moet je zeker ook lezen:

Jouw gezeik?

Is dit nou wat er gebeurt als de distributieriem breekt?
Zurc  | 25/05 | 06:14 PM
Achterlijk en onzinnig volksvermaak.
terrorjaap  | 25/05 | 06:32 PM
Nee, dit is niet wat er gebeurt als de distributieriem breekt.. Dan kun je slechts vaarwel zeggen met je kleppen en eventueel je zuigers en cilinderwanden.. Maar dit.. HOLY CRAP!! Het hele blok eruit geknalt enige wat je nog zag was het carter met de krukas en zuigers+drijfstangen.. VET!!
Flok  | 25/05 | 07:09 PM
Over je eigen motorblok heenrijden is nooit grappig. D'r is ook nog een filmpje van die kerel een jaar later, toen plofte het blok weer met een nog grotere vlam maar bleef wel op z'n plek.
MadMan  | 25/05 | 07:32 PM
Ach ja, iedereen zijn hobby. Het houdt hem wel van de straat.
Tsja-Tsja  | 25/05 | 07:34 PM
@Terrorjaap Kklopt, mee eens.....dom gedoe...
Analus Prenaturalus  | 25/05 | 07:48 PM
@Analus Prenaturalus/Terrorjaap Maar door deze filmpje's blijft het wel leuk om naar te kijken toch ? leedvermaak!
BernAnus  | 25/05 | 08:32 PM
Hey! Als we het over achterlijk en onzinnig volksvermaak gaan hebben, dan kunnen we beter beginnen over voetbal.. Dit is tenminste met een minuutje voorbij zonder irritante commentatoren.. Hier gaan niet miljoenen per speler/trainer in om.. kortom, dit is zoveel beter dan voetbal..
Flok  | 26/05 | 01:38 AM
Achterlijk en onzinnig volksvermaak? Programma's als de gouden kooi spannen toch wel de kroon!
Willie Z  | 26/05 | 03:01 PM
En wat zijn weblogs als VK dan? Net zoiets toch? ;) Niet dat ik ertegen ben hoor, ga vooral door!
Swoopie  | 26/05 | 04:13 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar huis

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 55737
Posts: 26821
Reacties: 358025

linktips?

linktip us
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com