Promotiefilmpje voor Film By The Sea loopt nogal uit de hand als Georgina Verbaan en Peggy Vrijens met elkaar op de vuist gaan.
Sletten gevecht
bedankt. dit is de 3 minuten wachten niet waard…
echt té nep
bad acting, te erg.
nep…
@ nsl, jeweet en rAsk
Jullie weten dat deze dames daar om bekend staan?
Lekker fake.. En totaal niet boeiend..
Wel leuk bedacht..
Prachtig!
staaltje guerillamarketing that is.
te nep!
Paar sneu reclame jongetjes die denken dat dit leuk is en dat het aanslaat (zonde dat jullie er in trappen...).
Gofferdomme wat een fake, laat mij die sjorsjina maar ff in mekaar batsen
Het is dat het er zo slecht geacteert wordt, anders was het bijna een goed viral.
Je zou bijna denken dat het echt is :S....right.
Wie gebruikt er nou het woord “kreng”
Haha, op zekers dat het nep is. Dit filmpje is opgenomen bij EndorfinE gevestigd op het terrein van DeFabrique te Utrecht. Bij stuntman voor 1 dag is één van de onderdelen ‘het filmgevecht’. Een voorbeeld zie je op het bovenstaande filmpje. De medewerkers waren te herkennen (en stonden te rammen op dienbladen om de klappen wat meer ‘body’ te geven).
Tjeeez. Een discussie of een promotiefilmpie echt is of niet!
It’s acting, boys & girls!!
Is dit nu de media-generatie?
niet eens de moeit evan het plaatsen waard… wat een baggeractrices zeg, zelfs een simpele ruzie kunnen ze nog niet naspelen.
hadden ze echt wat schokkeds willen doen konden ze beter gewoon wat tieten showen
oho wat is het erg hier zeg
nog nooit zo waardeloos fake fukkers gezien als jullie net je nep het is geacteert speciaal voor ..... wat ze zijde. stelltje broeikas lullen en je linder plak sitnk hand
‘t is niet zozeer ‘t acteerwerk als de regie. Het gesprek voelt totaal ongeloofwaardig aan en dat komt doordat beide acteurs niet goed voorbereid waren. Denk ik dan,
Leden: 51509
Posts: 15708
Reacties: 322515
Chantal Janzen Sextape?
Boos meisje in de metro
Chevrolet Citroen Spoof
Meer dan een handje vol!
Artistiek Free Runnen
Jouw gezeik?