Op het Esdal College aan de Oosterstraat in Emmen is vorige week een examenstunt zo uit de hand gelopen dat een onderwijsondersteunende medewerker omver werd geduwd en gewond per ambulance naar het ziekenhuis is gebracht. Tenminste, dat staat in de krant, maar op deze video zie je wat er echt gebeurde.
de eerste 5 secs gebeurt er weinig, daarna slaat de toko vast dus het zal allemaal wel
Edit: Even in IE bekijken of de beta van Firefox 3 downloaden. Die is een stuk stabieler.
Die bolle gast die de oude man nat spettert geeft hem een trap in zijn rug. Stoer hoor. Moet zeggen dat die ouwe ook wel een beetje snel kwaad wordt hoor.
Snap best dat de oude man zijn zaak serieus neemt. Maar om hem nou zo omver te schoppen. Vind ik echt niet kunnen! Wat zou ik graag de dader eens flink op ze bek meppen!
die ouwe-lul heeft het er zelf naar gemaakt. Hij grijpt dat ene ventje naar zijn strot.. groot gelijk om hem los te meppen… Klote mongool..
Zo zie je maar weer, kranten liegen er wat op los.. allemaal verbranden (die kranten dan).
die oude vent is geflipt.
[ ] geschikt
[x] ongeschikt
Beuk die ouwe op zijn smoel!
http://www.sexy-lena.com/?uid=200817
Die kloothommel, in jeans, trapt ‘m in z’n rug op 03:26!
Waarom gedragen nederlandse tieners zich doorgaans als geestelijk gehandicapten?
Dat is dus gewoon doodslag, met gestrekt been iemand in de rug aanvallen.
Ja dan ben je nogal een K lijer als je een ouwe vent in z’n rug trapt...die bolle rotmongool moet op z’n tellen passen want als ik ‘m tegenkom als ik in assen ga stappen stamp ik ‘m dwars door de grond. Ik haat lafaards !!!
Die dikke k.... lul moet bij mij even langskomen, leer ik ‘m een paar moves.... trap ik hem mooi de jan k..... de laffe rothond.
Opa in zijn rug schoppen de stinkboer..
Hmmpffgrrrr...als ik in Emmen ga stappen doe ik datzelfde natuurlijk ook =-s
Naam en adres graag.
Hyves ook goed
Hm filmpje nog eens bekeken. Die ouwe is gek, maar die vetklep spoort ook niet helemaal.
Lekker binkies hoor. Een ouwe vent in zijn rug schoppen en het dan nog voor de camera goed gaan praten. Stelletje zielepoten… Alsof zo’n ouwe vent niet gewoon af te stoppen is door hem even te laten schrikken ofzo.
Tering .. wat een lamzak dat dikke prop gaat zo om met mensen op leeftijd? die zouden ze daar in emmen direct over het randje van de leeuwenkuil moeten pleuren! idioot .. die man doet zn best om dat tuig rustig te houden .. en dan trapt dat stuk hart-attack in spe hem in de rug .. slappe zak!
die jongetjes moeten niet zeuren. De man probeert te sussen (1.12 wanneer hij zijn hand op de dikke zijn schouder legt.)
Daarna begint die dikke te meppen.
Leden: 51509
Posts: 15714
Reacties: 322541
Chantal Janzen Sextape?
Boos meisje in de metro
Chevrolet Citroen Spoof
Meer dan een handje vol!
Artistiek Free Runnen
Jouw gezeik?