Video: Een hele mooie

Videoplayer komt hier!

Dat mooie doffe geluid, heerlijk!

Henry Hardcore | 24-07-10 |  | 
 |  | 

Deze topics moet je zeker ook lezen:

Jouw gezeik?

verdiend moet anders wel met een t
rusty nail  | 24/07 | 11:03 AM
@ rusty nail je snapt toch wat er staat, of ben je echt zo dom? De d's, t's en dt's zijn voor mensen die bezig gehouden moeten worden met nutteloze dingen.
Lord Rahl  | 24/07 | 01:42 PM
Rusty nail heeft gewoon gelijk en ik ben blij dat er mensen zijn die dit soort zaken in de gaten houdt. Spellingfouten staan ongelooflijk dom en je wordt als site gelijk een stuk minder serieus genomen.... Houd de taal puur en....rusty nail rulezz!!!!
vanbasten  | 24/07 | 06:57 PM
Eh, spellingfouten? Bedoel je misschien spelfouten?
abcdefg  | 25/07 | 12:10 AM
Nee, goede vriend, ik bedoel spellingfouten oftewel fouten in de spelling......
vanbasten  | 25/07 | 12:57 AM
Spelling vind ik persoonlijk niet zo belangrijk, maar als je dan zo nodig de taal purist uit moet hangen. Ik heb nog nooit van een spellingfout gehoord, de vandale (online) ook niet. Een fout in de spelling noem je een spelfout. vandale: spelĀ·fout de; v(m) -en fout in de spelling (epic fail zeg ik dan tegen vanbasten).
boeie  | 25/07 | 01:26 PM
Spelling vind ik persoonlijk niet zo belangrijk, maar als je dan zo nodig de taal purist uit moet hangen: Ik heb nog nooit van een spellingfout gehoord, de vandale (online) ook niet. Een fout in de spelling noem je een spelfout. vandale: spelĀ·fout de; v(m) -en fout in de spelling (epic fail zeg ik dan tegen vanbasten).
boeie  | 25/07 | 01:27 PM
Dubbelposts zijn zoooo 1980.
2010  | 25/07 | 10:03 PM
Zogenaamde 'doorzichtige samenstellingen' worden niet als trefwoord opgenomen in het woordenboek. Een samenstelling is doorzichtig als de betekenis van het geheel eenvoudig is af te leiden uit de afzonderlijke delen (die wel in het woordenboek staan). Een voorbeeld is stoeptegel. Dat woord staat niet in de Dikke Van Dale, maar is een prima Nederlands woord. Ook spellingfout is zo'n doorzichtige samenstelling. En zelfs spellingsfout is niet per se fout, want deze schrijfwijze is toegestaan volgens de regels voor het schrijven van de tussen-s. Zie voor meer informatie hierover http://woordenlijst.org/leidraad/10/1/. Met vriendelijke groet, Van Dale Uitgevers Marjan Arts Redactie
vanbasten  | 25/07 | 10:10 PM
@ boeie hoezo epic fail???????
vanbasten  | 25/07 | 10:12 PM
servert not found krijg ik..:/
spatieman  | 26/07 | 04:23 PM
* doet een doffe plof na * ploff hehehe!!!
spatieman  | 26/07 | 04:26 PM
@vanbasten Goed Nederlands is ontzettend belangrijk, maar als je de slimmerd wil zijn, kijk dan eerst naar wat je zelf gepost hebt. -- dat er mensen zijn die dit soort zaken in de gaten "houdt" -- Je hebt volledig gelijk, maar het moet toch echt "houden" zijn.
Karel  | 27/07 | 07:18 PM
@karel dan moet ik je toch teleurstellen...het is 'houdt' omdat het werkwoord hoort bij 'dit soort zaken' en dat is enkelvoud. Net zoals 'een groep mensen loopt'
vanbasten  | 27/07 | 09:32 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 318491
Posts: 40061
Reacties: 393454

op facebook

linktips?

linktip us
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
watkijkjij.tv | totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com