Aldoende leert men...
WTF.....Stupid Americans!
Paar jaar geleden ook al zoiets gezien en dacht toen ook wtf? Maar het blijkt zo te zijn dat ondanks dat deze kleintjes die te klein zijn om te kunnen zwemmen getraind worden om zich op de rug te draaien en te blijven drijven. Ze kunnen in een onbewaakt moment dus niet meer in het water vallen en verdrinken… Goede zaak dus eigenlijk!
Doet me denken aan het album “Nevermind” van Nirvana.
Cool P.Bell dat wist ik niet, zouden ze alle babies moeten leren, je leest toch te vaak dat er van die hummels verdrinken.
Inderdaad moeten we alle peuters meteen leren, met name omdat ze het zo “leuk” vinden, je kan deze namelijk horen schreeuwen van het lachen.
@Spudgun | 20/08 | 07:09 AM
Kinderen moeten wel vaker iets doen wat ze niet leuk vinden… zoals op tijd naar bed gaan, tanden poetsen, groenten eten, etc… maar daar “dwingen” we ze ook toe omdat het goed voor ze is.
Dus niet meteen beginnen te zeiken als er eentje begint te janken…
Het schijnt normaal te zijn.
http://nl.youtube.com/watch?v=v0mUPr68x2U
Leden: 52798
Posts: 18761
Reacties: 335988
Playboy foto's Do uitgelekt
Geen Titty Tape voor Nicolette Kluijver
Wassup 2008
Chef winkelwagentjes maakt foutje
Peevee’s Aftersummer Dancemix 2008
Jouw gezeik?