Video: Aziaten weten wat mannen willen zien

Get the Flash Player to see this player.

Je kunt een hoop zeggen en vinden van die mensen in het Verre Oosten, maar niet dat ze niet inventief zijn. Wij mannen staren kijken graag naar een mooi diep decolleté en laat een Aziatische Homeshopping zender nu net het ideale kledingstuk in de aanbieding hebben dat vrouwen zeer gemakkelijk zo'n diep decolleté voor elkaar kunnen boksen.

Steve Stiffbone | 01-12-09 |  | 
 |  |  | +

Deze topics moet je zeker ook lezen:

Jouw gezeik?

ah wat leuk hij past er net nog tussen
poppenstront  | 02/12 | 03:00 AM
Moet je in ieder geval wel iets van tieten hebben, anders heb je er niets aan. Oftewel: niks voor de meerderheid van de Aziatische meisjes, die het figuur hebben van een jochie van elf.
*Pluis*  | 02/12 | 07:59 AM
Prachtig hoor... die souplesse, die beweging. Kan er uren naar kijken !
Prikker  | 02/12 | 06:19 PM
mooi modelletje!
Angelusz  | 02/12 | 11:09 PM
ik vin r lekker, goeie tieten voor een Aziaat.....
Be1000RRt  | 03/12 | 04:49 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar huis

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 55753
Posts: 26877
Reacties: 358217

linktips?

linktip us
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com