whooha gung ho en all that crap!
een woord komt bij me op>>>>
TRIEST!!!
gjgra | 28/08 | 04:05 PM
53 sec. is tog te veel als je in een vuurgevecht zit :P
Kosmische-Cosmonaut | 29/09 | 08:46 PM
Welke oetlul haalt zijn geweer nou weer uit elkaar tijdens een vuurgevecht? oh en dit is inderdaad geluidsfragment 4 ;) voor de prijsvraag enzo
Rush | 20/12 | 05:26 AM
Indrukwekkend.
Dit vind ik niet zozeer ziek, maar juist goed dat je als wapenfanaat je kinderen erbij betrekt en ze erin opvoedt.
Voorkomt dat ze er op de foute manier nieuwsgierig naar worden en zichzelf of iemand anders stiekem verwonden of dood schieten.
Goed onderwijs scheelt een hele hoop problemen.
Barachem | 28/02 | 01:42 AM
Ben het met Barachem eens,Leren met een wapen om te gaan is beter dan gaan uitproberen. Het wapen zelf is niet gevaarlijk maar de persoon(M/V) die het vast heeft. Ben zelf enkele jaren wapen monteur geweest bij Defensie en ook wij deden weleens een wedstrijdje onder elkaar.. 53 sec voor de- en montage en ook nog een veiligheidscheck vind ik verdomd snel en netjes..
Deze topics moet je zeker ook lezen: