Video: Sprinkler systeem uitzetten doe je niet zo

Get the Flash Player to see this player.

Lekker zo'n douche op de werkvloer.

Steve Stiffbone | 27-06-08 |  | 
 |  |  | +

Deze topics moet je zeker ook lezen:

Jouw gezeik?

dat wordt dweilen
Delano  | 27/06 | 02:52 PM
wat een natte doos zeg!
Gianni  | 27/06 | 03:14 PM
En dan ook gewoon weglopen he! Ik begrijp niet wat hij nou nog meer aan het doen was, het leek me nou juist goed gefixed totdat hij er al een debiel aan ging lopen trekken.
Jeroenimo  | 27/06 | 03:19 PM
Oplossing: 1. Vrachtwagen rechts stuk naar voren zetten. 2. Rijtje lege doosjes om het water in te dammen. 3. Water stroomt zo de vrachtwagen kuil in... 't is overigens niet zo heel verstandig om zoiets te doen. Waterschade in een magazijn is over het algemeen vrij prijzig.
soepstengel  | 27/06 | 04:23 PM
had je maar doorgeleerd soepstengel, dan had je nou misschien een echt beroep gehad.
deco  | 27/06 | 07:56 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar huis

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 55746
Posts: 26839
Reacties: 358083

linktips?

linktip us
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com