Waar wij in Nederland problemen hebben met jongeren die ambulance personeel lastigvallen terwijl die hun werk proberen te doen heeft het ambulance personeel in Oklahoma een heel andere vijand. De highway patrol. Na een inhaal probleempje werd de ambulance, met patient achterin, van de weg gehaald door twee Oklahoma highway patrolmen en die lieten in duidelijke taal (en acties) weten dat ze het toch niet zo hadden op het ambulance personeel. En nu maar hopen dat die twee nooit neergeschoten worden want het zou weleens zo kunnen zijn dat de ambulance dan toevallig net even door de carwash moet.
29-05-09Video: Skater maakt letterlijk een Backflip
Als je een skater bent is het enorm handig dat je een beetje hoge pijngrens hebt Het is natuurlijk een beetje lullig dat jij tijdens het oefenen van je ollies en backflips bij het minste of geringste al denkt dat je dood gaat. Wie wel eventjes mag jammeren van de pijn is deze skater, en dat doet hij dan ook na een mislukte backflip.
29-05-09Video: Ongelukkige Tianeptine gebruikers uit Rusland
Onze Russische vrienden van Totallycrap.ru vermaken zich opperbest in de stad Moskou in Rusland. Zo had Wiseguy gisteren weer eens teveel gezopen en werd hij vanochtend wakker op een station zonder portemonnee. Ik een kutdag, dan ome Steve ook een kutdag moet Wiseguy gedacht hebben en dat is hem zeker gelukt met dit filmpje. Holly Motherfucking Fuck. De mensen uit het filmpje schijnen het antidepressiva middel Tianeptine in hun aderen te hebben gespoten, omdat je dat ook als een soort drugs kan gebruiken. Alleen bij deze mensen zijn de grote stukken achter gebleven in de aderen en dat vind je lichaam niet zo fijn en sterft af terwijl je zelf nog leeft. Kleine waarschuwing als je vannacht nog lekker wilt slapen!
Een bommetje onschadelijk maken in Irak? Niets geen mannen in witte pakken of hypermoderne robots met grijparmen die van een grote afstand worden bestuurd, want een gewone tank die eventjes netjes over een autobom rijdt is net zo effectief.
Wij lopen af en toe weleens te zeiken op de vele regeltjes die we hebben in Nederland, maar sommige van die regeltjes zijn eigenlijk best goed. Zo zijn er in Nederland allemaal regeltjes die betrekking hebben op veiligheidmaatregelen die je moet nemen op je werk uit te oefenen en zonder deze regeltjes zouden we een stuk slechter af zijn. Neem nu deze Rus die ergens in de touwen hangt om iets te repareren en per ongeluk zichzelf heeft opgehangen.
Als je iets hebt uitgespookt wat niet helemaal mag volgens de wet en de politie heeft je te pakken, dan ben je nog lang niet jarig. Je bent zeker niet jarig als er een agent in een politiewagen aan komt rijden, maar deze agent kijkt niet zo goed uit zijn doppen en rijdt nog eventjes netjes over je heen.
Natuurlijk leuk als je een paar ratten in een kooitje als huisdieren hebt en je plaatst er een wiel in waarin ze heel de dag kunnen rondrennen. Zo'n rat kan het wel een paar uur volhouden om een paar uur doelloos rond te rennen, maar kan een klasgenoot van jou dat ook? Het antwoord is: NEE!
Het klinkt jou als echte nudist waarschijnlijk wel als muziek in de oren dat je thuis heel de dag in je geboortekostuum rond kan lopen, maar er zijn ook zeker wel wat nadelen te bedenken. Zo moet je bijvoorbeeld nooit even een peukie opsteken als er een hond in de buurt is.
De uit Miami afkomstige Cubaans-Amerikaanse Armando Christian Pérez is beter bekend onder zijn artiestennaam, namelijk rapper Pitbull. In Nederland (nog) niet zo bekend, maar in het Amerikaanse schnabbelcircuit draait Pitbull volle toeren. Misschien moet Pitbull een tijdje rust nemen om tot zichzelf te komen, want tijdens een optreden trok hij een fan op het podium om deze vervolgens een paar rake klappen te geven.
27-05-09Video: Motorrijder heeft last van door rood rijdende truck
Als je heel lang voor een rood stoplicht moet wachten kun je jezelf weleens afvragen waarom dat stoplicht er eigenlijk staat. In de meeste gevallen is een stoplicht volkomen zinloos, maar er zijn van die gevalletjes dat een stoplicht toch wel erg handig is. En als vrachtwagenchauffeur moet je zeker niet een rood stoplicht negeren.
Als je je zaakjes thuis goed voor elkaar hebt, dan ben je zeker weten in het bezit van een heerlijke lekkere luie stoel. Een stoel waarin je neerploft als je thuiskomt, de afstandbediening binnen handbereik en je bitch die meer dan regelmatig een lekker koud flesje bier komt brengen. Hoe lekker jouw luie stoel ook zal zitten, je zal er waarschijnlijk niet eventjes mee een ommetje kunnen rijden.
Niet overal is de infrastructuur zo goed als in Nederland. In Nederland kun je namelijk gewoon over de stoep fietsen, zonder echt voor nare verrassingen komen te staan. In China zijn veel dingen anders dan in Nederland en dus ook de stoepen. Daar moet je echt uitkijken als je op de fiets bent.
We hebben een aantal keren gezien dat je als toeschouwer bij een rally race niet moet denken dat je veilig bent, want als de chauffeur een klein foutje maakt moet je een geluksengeltje in de buurt hebben om het een en ander na te kunnen vertellen. En rally rijders maken nog weleens een foutje en deze rally rijder mag van geluk spreken dat zijn hoofd er nog op zit.
24-05-09Video: Chinese Brug Springer krijgt een duwtje
Een man in de Chinese stad Guangzhou heeft iemand die zelfmoord wilde plegen door van een brug te springen eenklein handje geholpen. De 66-jarige man ergerde zich eraan dat de suïcidale man urenlang het verkeer ophield in de Zuid-Chinese stad en hij klom zelf ook de brug op en heeft de man naar beneden geduwd. Helaas voor deman met zelfmoordplannen kwam hij acht meter lager terecht op een noodkussen dat de politie had geplaatst. De man die een kleine helpende hand bood is aangehouden door de politie. De brug in Guangzhou is de laatste tijd wel meer gekozen als eindstation van springers, want in de laatste twee maandne hebben al twaalf mensen op de brug gestaan om er een einde aan te maken.