totallycrap.com | totallycrap.gr | totallycrap.de | totallycrap.es | mediabom.tv | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com

YouTube voor blanken

Het Internet wordt met de dag mooier, want op 88tube.net kunnen alleen blanken hun mooiste vakantiefilmpjes uploaden van het Oostenrijkse stadje Braunnau-am-Inn. Ja, je kunt het natuurlijk ook op YouTube plaatsen, maar je weet niet hoeveel negers er tegelijkertijd hun vetste C-Walk move aan het uploaden zijn, daar mag jouw filmpje natuurlijk nooit tussen staan. En nu allemaal Interracial Porno uploaden, want een roze binnenband is best lekker!

Update: Alles met een kleurtje is niet welkom op 88tube, maar deze kinderen die lijden aan Gilles de la Tourette zijn natuurlijk van harte welkom!

Steve Stiffbone | 06-12-07 | link |  | 
 |  |  | +

Jouw gezeik op YouTube voor blanken?

Beter dan godtube.com

 | 06/12 | 10:17 PM

88=hh=heil hitler, pffft schorrie morrie!

 | 06/12 | 10:32 PM

*wacht geduldig op Islamatube*

 | 06/12 | 10:43 PM

Wat een kanker gezellig kut item godverdomme. Laat het nou kut eens tyfus afgelopen schijt met die zielige hoer filmpjes. Kut wat een kanker wijf die moeder slet tering ik ga naar bed kutterdekut!

Sorry voor de fuck scheldfuckingwoorden....

Weirdo  | 06/12 | 11:17 PM

opgenomen door de zoon des huizes…

http://www.88tube.net/view_video.php?viewkey=d78c5e599c2a9c9d0bbd

Petra  | 07/12 | 01:12 AM

wat je nu zou kunnen doen, is dat hele 88tube flooden met; blowende/stelende/aggresieve enz… negers. dan gaan die nazi’s allemaal roepen “ aaah man, blowen/stelen/slaan enz.. is voor negers, laten wij ons onderscheiden en dat niet doen.

haal je er toch nog iets goeds uit.

 | 07/12 | 02:01 AM

ziekelijke site

eekazoid  | 08/12 | 04:03 AM

dees is tenminste ne vlaamse saait ni me al da bruin gezeik!!!!

benjamin  | 14/01 | 07:43 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 52255
Posts: 17460
Reacties: 0

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Pneumatische boormachine ook goed als kapper
Kappertje nodig, maar geen zin om plaats te nemen in…
Auto geraakt door de bliksem
In Nederland zal je auto niet zo snel door de bliksem…
Eerste sex in Can’t By Me Love Huis
De zomer is helaas ten einde en hebben de televisiebonsen…
Jon Lajoie zingt weer speciaal voor dames
Komiek en wannabe zanger Jon Lajoie is al een aantal…
Denisse Padilla kan er zeker mee door
Denisse Padilla schijnt een of andere actrice te zijn…
Windows Live Alerts
Website Monitoring