Sarah Palin, ze blijft een trainwreck.

Palin, Palin, Palin toch. Doet ze iets wat helemaal niets met de afgelopen presidentsverkiezingen heeft te maken, laat ze het toch weer ontsporen. De mensen die ze om zich heen heeft verzameld om haar te beschermen, waren waarschijnlijk niet betaald. Anders zou dit niet zo gigantisch blamerend zijn.
Een traditie bij Thanksgiving is om een kalkoen uit te kiezen die zijn lot zal ontlopen, de zogenoemde “Pardonturkey”. Deze zal het feest overleven (en waarschijnlijk volgend jaar toch op tafel staan) in tegenstelling tot z’n miljoenen soortgenoten. Affijn, de ceremonie gaat goed van start, al lijkt ze niet echt geloofwaardig als vriending van “all creatures, great or small”. Vertel dat eens aan de eerste de beste ijsbeer of poolwolf. Wat daarna gebeurt tart elke beschijving. Tijdens het interview worden live een stel kalkoenen om zeep geholpen achter haar rug…. Geen gore details in het filmpje van CNN. Dat wilde MSNBC de kijker niet aandoen.

Whitehouse | 21-11-08 |  | 
 |  |  |  | +

Jouw gezeik op Sarah Palin, ze blijft een trainwreck.?

De 'pardonturkey' wordt toch gespaard? Ik zie het probleem niet.
.  | 21/11 | 10:37 PM
Die dikke vette Amerikanen zitten zich elk jaar vol te proppen met kalkoen, maar god verhoedde dat ze zien hoe het gebeurt. Dikke hypocrieten. Ze geloven zeker dat de democratische kalkoenboeren de kalkoenen doodknuffelen.
.  | 22/11 | 02:21 AM
Zij zou toch ook eens ondersteboven in die trechter moeten, weet ze ook hoe dat is. Verder vind ik het een dom wijf.
.  | 22/11 | 10:58 AM
It`s the most wonderfull time of the yeeeeaaar, oh nee wacht dat is kerst, sorry verkeerde feestje
.  | 03/12 | 03:36 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.

Ads by AdFactor

Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 55736
Posts: 26818
Reacties: 358019

H1N1 Meter

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Wender breek arm na schijnpenalty
De Braziliaanse doelman Wender heeft wel eens betere…
Zouden ze zout proeven?
Een tijdje terug liet Steve al even zien hoe je iemand…
Griet heeft hekel aan blikjes
Ik weet niet hoe het bij jullie zit, maar ik heb het…
Braziliaanse priester laat zich bevredigen door koorknaap
Als kleine jongen eventjes naar de kerk gaan is er…
Juf mag ik heel lang nablijven?
Leerlingen van het Christelijk Lyceum in Veenendaal…
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com