totallycrap.com | totallycrap.gr | totallycrap.de | totallycrap.es | mediabom.tv | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com

Ruzie met de buren?

De droom van iedere man is natuurlijk dat je naast een wulps buurmeisje woont die zo af en toe niet in de gaten heeft dat ze bekeken wordt. Deze droom kan al gauw een nachtmerrie worden als er naast je geen leuk buurmeisje woont, maar hele vervelende buren die geen rekening houden met de buurt of zelfs de buurt terroriseren. Bij de politie aankloppen heeft geen zin, want die zijn bezig om snelheidsovertreders aan te pakken en zelf het recht in eigen hand nemen heeft ook geen zin, want dan heeft de politie meestal wel tijd om je achter slot en grendel te zetten. In Amerika hebben ze een mooi alternatief, namelijk de website Rotten Neighbor, waar je met behulp van Google Maps eens lekker kunt neerpennen wat je echt van de buren vindt.

Steve Stiffbone | 31-05-08 | link |  | 
 |  |  | +

Jouw gezeik op Ruzie met de buren??

Dat is toch het oudste mechanisme ter wereld voor preventie en het afdwingen van fatsoenlijk gedrag. Ik vind het prachtig.

 | 31/05 | 01:33 PM

ok maar als mijn buurman me daarop zet en ik ga verhuizen waarna er in tegenstelling tot mij hele lieve buren komen wonen, dan is het net of die mensen ook kut zijn of niet soms

 | 31/05 | 04:03 PM

van de politie mag ik een vuurwapen kopen om mijn buren neer te schieten. Ach ja, dat is Alkmaar.
Maar misschien hebben ze elkaar voor die tijd al afgemaakt.

 | 10/08 | 08:38 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 52436
Posts: 18009
Reacties: 333288

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Arm beertje
Lekker een stukkie sturen, muziekje op, verwarming…
Dat kan natuurlijk niet goed gaan
Allemaal vriendelijke kindertjes doen een gezellig…
Vang die bal!
Yankees kunnen maar geen genoeg krijgen van hun spelletje…
Blondje vs AK 47
Vrouwen en wapens is al een onprettige combinatie,…
Stop geen dingen in je reet
Dingen in je reet stoppen is niet verstandig. Ten eerste…
Windows Live Alerts
Website Monitoring