totallycrap.com | totallycrap.gr | totallycrap.de | totallycrap.es | mediabom.tv | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com

Parks is dood.

En je weet wat dat betekent! Voor het eerst genoteerd en dan al meteen de keuze van die notering dubbel en dwars waar maken in het eerst, en meteen ook het laatste, jaar. De elfde score van dit jaar al en we hebben nog een maand of twee te gaan. Parks, beschouwd als degene die de burgerrechten beweging op gang bracht in de VS, overleed op 92-jarige leeftijd. Goed, ze was dus de eerste zwarte die niet opstond voor een blanke. Moet je nu eens kijken in welke wilekeurige metro hiero in Nederland.... Is er veel verbeterd??  Mocht je trouwens zelf ook in haar voetstappen, of zitvlak, staan of zitten dan kan dat aangezien de bus nog steeds bestaat.

Whitehouse | 25-10-05 | link |  | 
 |  |  | +
tags: nieuws

Jouw gezeik op Parks is dood.?

Wow 2005 is echt een megascrore voor de Deadhlist. Wie kunnen we in Nederland nog verwachten? 2 november komt eraan…

Steve Stiffbone  | 25/10 | 09:45 PM

11 November ook.

Bhutanees  | 25/10 | 09:47 PM

katrina_renegadebus.jpg
Wat een held!

 | 25/10 | 09:49 PM

Heel leuk overal dezelfde topics
En hier nog ééntje !!

stillsmoking  | 25/10 | 10:00 PM

@Stillsmoking,
zeg maar niks, ben net van m’n ban af nadat ik daar gisteren de waarschijnlijk ongestelde Lula op attendeerde ...

 | 25/10 | 10:16 PM

Er is tegenwoordig heel veel veranderd, precies andersom als dat het was. Stap in Den Haag in een tram of bus, kijk hoeveel allochtonen er zitten en hoeveel autochtonen er staan raspberry Dus ze heeft t best goed voor elkaar!

 | 25/10 | 10:18 PM

Op advies van Knal neem ik mijn woorden terug, sorry VK..............

stillsmoking  | 25/10 | 10:22 PM

Goes zo stillsmoking, nu nog even buigen ...
(niet bukken!)

 | 25/10 | 10:27 PM

Niet vergeten de randjes mee te nemen en alles netjes door te slikken!

Steve Stiffbone  | 25/10 | 10:29 PM

Nee want bukken is nemen............
*maakt een kleine buiging !!

stillsmoking  | 25/10 | 10:30 PM

@Knal, buigen is in deze net zo gevaarlijk. Je vergeet dat Henry het overal op kan.

 | 25/10 | 10:30 PM

Hey Steve ook hier, ouwe communist.

 | 25/10 | 10:32 PM

Communist? Volgens mij zijn heer Stiffbone en heer Hardcore meer van het totalitaire regime.

 | 25/10 | 10:35 PM

Ja, was gebanned, maar om de een of andere vage reden hebben ze dat weer ongedaan gemaakt.

Steve Stiffbone  | 25/10 | 10:36 PM

Ja raar, ik ook, zag wel dat er in het betreffende topic van gisteravond een aantal relevante replies zijn verwijderd ...

 | 25/10 | 10:39 PM

Ache… was het weer zover. Zeker weer kinders die liepen te jammeren dat ze iets ergens anders al hadden gezien?

Steve Stiffbone  | 25/10 | 10:42 PM

Who cares. Another one bites the dust.

Willy Wanka  | 25/10 | 10:44 PM

Ach, soms verdwijnen hier complete topics. Dus van een verwijderde reply moet je niet echt wakker liggen.

 | 25/10 | 10:44 PM

Waarschijnlijk op aanraden van Stichting Brein en het MDI verwijderd…

Steve Stiffbone  | 25/10 | 10:45 PM

oops verkeerde site, dat soort taal schijnt hier niet te mogen van Steve en Henry. Toen Eddy hier was was het geen probleem

Willy Wanka  | 25/10 | 10:46 PM

Ook die comment waar Steve Lula bleek te zijn ...
Hmm, toch Okki nog eens vragen hoe dat ook alweerzat ...

 | 25/10 | 10:48 PM

Ja en jullie luisteren wel naar Brein want aanblijven op school is zwaar kut. Voordat je het weet pikken ze het fietsenhok in als je het een middagje onbeheerd laat.

 | 25/10 | 10:48 PM

Ja en jullie luisteren wel naar Brein want nablijven op school is zwaar kut. Voordat je het weet pikken ze het fietsenhok in als je het een middagje onbeheerd laat.

 | 25/10 | 10:49 PM

Zoek de verschillen en kleur de plaatjes....

 | 25/10 | 10:50 PM

@knalpiëp
piëp jij nu ook met een knal of moet ik jouw vriendje dat vragen?

Willy Wanka  | 25/10 | 10:51 PM

Nee, niet weer he…

Henry Hardcore  | 25/10 | 10:52 PM

Ja, toch wel ...

 | 25/10 | 10:57 PM

busje komt zo,busje komt zo,busje komt zo,busje komt zo.en ik ook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 | 25/10 | 11:17 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 52412
Posts: 17941
Reacties: 0

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Letterman nog steeds over de zeik!
Weten we het nog? David Letterman voelde zich zwaar…
Where Are They Now?
Mocht je al een tijdje het internet bewandelen dan…
Who Ya Gonna Call? eBay!
Nog op zoek naar een leuk wagentje waarmee je een beetje…
Goeeeeedenavond
Goeeeeedenavond dames en heren. Goeeeeedenavond. Goeeeeedenavond…
Eenwieler met een kut dag
Waarom mensen zo nodig op een wiel willen fietsen is…
Windows Live Alerts
Website Monitoring