Nog niet zo lang geleden hoorde je er echt niet bij als je geen mobieltje van het Finse Nokia had, maar dat is vandaag de dag wel anders. De Finnen hebben een klein beetje de boot gemist en zijn keihard voorbij gelopen door HTC en Apple met hun op dit moment wereldwijd uitverkochte iPhone. Sindskort is Nokia begonnen met de voorverkoop van hun antwoord in de vorm van de N96 en de site die het mobieltje moet gaan ondersteunen mag er zeker wezen. Waar bellen jullie eigenlijk mee? Iets van HTC, iPhone, oude Nokia of de Samsung Ladyphone van je ex-vriendin?
En waarom wil je dat weten?
Nokia 6500 Classic
HTC TyTn II en een (witte) Iphone!
N95 hier, veel schik van maar te lomp ding in gebruiksgemak. Evengoed blij mee
Motorola V3 (van de Aldi) ...
Sony Ericsson G900, touchscreen en een toestenbord: het beste van twee werelden…
HTC!
Nokia 3310 (limited dildo version. Super ding en je hoort er helemaal bij als je hem uit je broek trekt.
HTC Touch Diamond
@ Steve: Bloedheet hier
Ik dacht dat je ‘ons’ zou gaan afzeiken als we niet het hipste van het hipste hadden, vandaar de scepsis
Maar FYI: Nokia N95 hier
Die website zuigt in ieder geval.
Nokia n73 , advies als je internet in je abb. hebt neem dan tel. met windows mobile en geen symbian
@ Nick Sandehand
Inderdaad, hadden ze wel een beetje werk van kunnen maken. Dit is echt zo een Frontpage 98 knutsel!
iPhone 1e generatie! Hahahaha!!! Sukkel die ik ben.... :-(
iPhone 3G
Begon met de Nokia 3210
Toen de 3310.
Vervolgens Samsung E800
Afgelopen 2.5 jaar trouw gebleven aan HTC
HTC Artemis (super toestel)
HTC TyTn II (nog beter)
HTC Diamond (perfect)
Nokia N82 ftw!
zit hier via mn n95 8gb op jullie pda site maar daarmee kan ik geen reply plaatsen, word ik door verwezen naar de gewone site. Jullie mogen btw wel iets aan die lay out doen van die pda site.
De Samsung Soul met z’n oled-schermpje, of is dat gek?
Nokia E70
Porka belt met een Nokia 3310! Vette w00t!
Sony Ericsson k850i. Naar mijn mening het beste van alles wat hier staat (met alle respect overigens)…
Nokia N80 en een Samsung P960 TV
Hmmpfff..laat ik nu zo’n shop runnen. Iphone suckzz bigtime. Dan is HTC veeeel verder. Verder komen de S/E toestellen bijna nooit terug voor reparatie en alle anderen duzz wel. Oja...Symbian sucks het meest van alles. Leuk dat Nokia z’n eigen shit wou maken maar dan hadden ze beter windows over kunnen nemen =-p Ikke...6500 slide (tja..)...simpel, stabiel en back to tha mothafriggin, uberowning past.
Ik bel met Voq
http://www.geek.com/first-impressions-of-voq-and-xda-ii/
Samsung E840 voor dagelijks gebruik, Nokia 8910 (geen i)als reserve en een Diamond Touch als zakelijk toestel. Altijd een Qtek 8500 gehad maar in 1 jaar 4 keer stuk.
iPhone is voor fashion-fatjes.
Vrouwlief heeft een Phillips 9@9 uit Azie, standbytijd 8 weken !!!
Nokia 1610. de beste
Samsung X480
De dichts bijzijnde telefooncel
Leden: 52754
Posts: 18752
Reacties: 335897
Wassup 2008
Trailer Dance Flick
Chef winkelwagentjes maakt foutje
Spiegeltje spiegeltje aan de wand
Peevee’s Aftersummer Dancemix 2008
Jouw gezeik op Nokia weer op de goede weg??