Luciano doet niet The Gillie Show

Wij kunnen ons enigzins voorstellen dat je na het lezen van de titel van dit topic al een beetje de weg kwijt bent. Vandaar een kleine uitleg. Luciano heeft meegedaan aan het programma X-Factor en moest onder leiding van Stacey Rookhuizen proberen zo ver mogelijk te komen in het programma. De finale heeft Luciano niet gehaald, wel kreeg hij wat commentaar op zijn keel, dat daar iets vreemds mee aan de hand zou kunnen zijn. Het een en ander wat er aan de hand kan zijn met de keel van de brave 16 jarige Luciano wordt ons wel duidelijk als we kijken naar The Gillie Show. Deze Gillie Show is een hilarisch Internet experimentje van een dolgedraaide negert en in deze aflevering zien we dat Luciano zwaar onder contract staat bij RTL 4 en niets mag zeggen of doen, ook zien we dat deze Amsterdam Holendrecht huilnegerts de dag wel doorkomen met blowen en het drinken van goedkope bier. Nee Luciano, met zulke vrienden kom je er wel en blijven je stem en keel ook in topvorm. O, blonde sletjes die graag uit elkaar worden getrokken door deze posse kunnen alles vergeten en rechtstreeks contact opnemen met Gillie en zijn vrienden. Misschien doet Luciano ook wel even mee als jij beurs wordt geboned in een donkere kelderbox.

Steve Stiffbone | 15-05-09 |  | 
 |  |  |  | +

Jouw gezeik op Luciano doet niet The Gillie Show?

Wat is dat toch met die jongens, je ziet zelf, je weet zelf, je hoort zelf... Nou, hou je muil dan. Luciano, ga wat doen met je leven. smoken en hangen is geen baan!
Henry Hardcore  | 15/05 | 02:04 PM
@ Henry

Je weet zelluf...
Steve Stiffbone  | 15/05 | 02:12 PM
Je weet zelluf, je ziet zelluf, vanaf de 13de minuut.
Steve Stiffbone  | 15/05 | 02:20 PM
Eeej man... Loeziejano heb een paar tanden uit Rifa dr muil geslage...
.  | 15/05 | 02:36 PM
Negerts...
.  | 15/05 | 02:41 PM
Nederland? Wow, ik ben het land al ontvlucht... Gelukkig maar...
.  | 15/05 | 03:01 PM
Jezus, rappen kunnen ze allemaal niet!
RocknRolf  | 15/05 | 03:08 PM
@Steve, het bruggetje naar 'Take me out' vat ik niet helemaal...
.  | 15/05 | 03:46 PM
die negert heeft een spleet tussen zijn tanden waar je zo die jonko in kan zetten...je weet zelluf
cor pulent  | 15/05 | 04:15 PM
Get a life nikkert...
.  | 15/05 | 04:40 PM
die denke echt wel dat ze in de ghetto zitte. maar dat is natuurlijk niet zo :) een stelletje wanabe's en rappe kunne ze ook al niet.
Frostie  | 15/05 | 05:09 PM
Is Gillie de aids broeder van Rene Klein?
Willy Wanka  | 15/05 | 05:30 PM
Mighty S staat voor Mighty Sukkel?
Willy Wanka  | 15/05 | 05:35 PM
"rapper" is het nieuwe woord voor werkeloos?
Willy Wanka  | 15/05 | 05:35 PM
en dat was een goede ouwe triple post, je weet zelf. toch?
Willy Wanka  | 15/05 | 05:36 PM
Luigiano... het is Luigiano Niet dat dat het beter maakt...
.  | 15/05 | 06:05 PM
¿ɯoɹɐɐʍ
.  | 15/05 | 06:38 PM
apen zijn het!
BernAnus  | 15/05 | 08:57 PM
Ik dacht dat er maar 1 Bokito was...? Wat een kutnegers, daar gaan mijn belastingcenten naar toe. GA WERKEN KLOOTHOMMELS of flikker op naar je bavianenland!
.  | 15/05 | 10:45 PM
nieuwe reclamecampagne apenheul???
.  | 16/05 | 08:14 AM
Best wel gay!
.  | 16/05 | 09:14 AM
@Steve... jajajajaja je weet toch... Ik heb de brug ontdekt! En nu ook nog met het juiste linkje http://www.youtube.com/watch?v=fXsY4uyP10w Maaruhmm de wankah komt dus uit Gouda Das toch weer net iets minder stoer dan Holendrecht...
.  | 16/05 | 01:48 PM
Whoehahahahahahahaha.... Losernegerts.....nog te dom om te schijten..... Wat een klucht.....
Analus Prenaturalus  | 16/05 | 09:21 PM
ey jemoet niet haten en praten alsje nix weet met je negerts die jongens hebben talent en nito kon gewoonzingen maar hij wou niet dus lul niet met je rtl4 zlef Jayh voorme dus niet lullen ze zijnhard die jiones kunne het en the GILIE SHOW DOET HET GOED NIET HATEN PUSSY'S de blocks
Jullie zijn haters  | 22/08 | 11:55 AM
FUCK JULLIE ALLEMAAL MET JE JULLIE KKER HOLLANDERS WITTE KEKER MELK FLESSEN WAT NEGERS FUXK JULLIE KKER WITTE SPOOK LEKKER RUIN WORDEN OND E DE ZON MAAR JULLIEVERVELLENEN WORDEN ROOD KKER LELLIJK EN DIE SHIT IS HARD MAN LUIGINAO MOET GEWOONZINGEN HIJ DOET ALS EEN PUSSY
FUCK JULIE ALLEMAAL  | 22/08 | 12:02 PM
Ga naar pagina Pagina 1 van 1 pagina(s)

Roept u maar!

Vergeet niet om de huisregels te lezen voordat je een comment plaatst. Emailadressen, plaatjes en links worden automatisch omgezet naar HTML.


Terug naar de Frontpage!

inloggen

Wachtwoord vergeten?

Registreren

Leden: 55750
Posts: 26874
Reacties: 358197

linktips?

linktip us

Nu op VK Mag

Oma gaat een stukje rijden
Ons voorstel is nog steeds dat vrouwen en bejaarden…
Candice Swanepoel in de bikini’s van Vic
Die meiden van Victoria’s Secret hebben het toch…
Waarom de ballen van Bulldogs worden gekieteld
Je hebt hondenbezitters die gewoon een hond hebben…
Red Bull Crashed Ice 2010
Crashed Ice is een extreme sportevenement georganiseerd…
Trailer Avatar 2
De film Avatar is een gigantisch kassucces en zoals…
Windows Live Alerts
Volg VKMag via Twitter!
Website Monitoring
totallycrap.com | komplettverrueckt.de | totallycrap.es | totallycrap.ru | mediabom.tv | beglium.be | totallygetit.com | totallynsfw.com | totallyupyours.com