Wat veel mensen misschien vergeten zijn of nooit hebben meegekregen is dat vroeger Kyle Cumshot de grote VK man was, maar sindsdat de eerste boze advocatenbrieven onze mailbox binnenstroomde is Kyle ondergedoken en horen we maar bar weinig van hem. Af en toe is er een teken van leven, zoals dit stukje offtopic met Kyle.
Kanovaren rijmt op keuken
Weet u wat ik nog nooit heb gedaan, maar ontzettend – bijna onverantwoord – graag wil doen? Kanovaren. Ik zweer het u, ik zou niets liever willen dan het ruime sop opzoeken. Ik denk bijna nergens anders meer aan. Sterker nog, het kanovaren overschaduwd mijn gedachten zoals de buik van Erica Terpstra, nou ja, zo’n beetje alles overschaduwd.
Maar goed.
Mijn vrienden zijn stuk voor stuk al een keer wezen kanovaren. Ze doen het zelfs zo’n beetje ieder weekend. Ik niet. Niet dat ik het niet kan of durf, integendeel. Ik ben gewoon nog nooit iemand tegengekomen om mee te kanovaren. En ik vertik het om ervoor te betalen!
Overigens ben ik nog best wel een beetje schuchter als het op kanovaren aankomt, hoor. Zo schijnt het dat je er ontzettend nat van kunt worden! Persoonlijk weet ik niet of ik wel zin heb in die kledderboel.
Bovendien heb ik nog zóveel vragen! Wat als ik nu te groot ben? Of juist te klein? En als je er eindelijk in zit, wat doe je dan met die peddelbladen? Een beetje mee wiebelen? En hoe krijg je het hele zaakje dan de goede richting in? En wat als je eruit valt?
U begrijpt, er moet nog heel wat gebeuren voor u mij ziet kanovaren. Maar gelukkig is er informatie genoeg. Zo heb ik van de week een videoband op de kop weten te tikken die het mij allemaal haarfijn uitlegt: ‘Kanovaren doe je zo’, heet die. De presentatrice lijkt mij, getuige de videohoes, iemand die weet waar ze over praat.
P.s. U vindt deze column een beetje saai? Het spijt me, kanovaren is nu eenmaal mijn droom. Maar mocht het niet de uwe zijn, dat staat het u vanzelfsprekend vrij om de woorden ‘kanovaren’ en ‘peddelbladen’ te vervangen door respectievelijk ‘neuken’ en ‘tieten’
tja…
Ik heb eigenlijk wel met hem te doen…
Post je stukje op die site : http://www.kanoforum.nl Er is wel iemand die je wil meenemen daar!
lol...leuk stukje tekst
Kunnen jullie niet gewoon Nico Dijkshoorn voor dit soort meuk charteren?
kanovaren = neuken
peddelbladen = tieten
hoog hermanfinkers gehalte,
maar idd als je die woorden vervangt is het al een stuk beter
@tegoedvet: bedank voor de vertaling
voor de rest: Kyle was gestopt op je hoogtepunt!! (niet dat je die ooit had!!!)
@Kyle, Je had de clou al verraden in de titel waardoor ik het al schunnig ging bekijken. Of heb ik weer een zieke geest?.. Laat maar.
ROTFLOL ben je een dagje weg krijg je dit!
Ik doe aan kayaken, en jij wil kayaken: want je wil toch zeker wel in een dichte boot?
Leden: 51509
Posts: 15716
Reacties: 322553
Chantal Janzen Sextape?
Boos meisje in de metro
Trailer The Mummy
Chevrolet Citroen Spoof
Artistiek Free Runnen
Jouw gezeik op Kanovaren rijmt op keuken?